Міська рада на Львівщині виступила проти гомосексуалістів

0
1213

Влада Рави-Руської вирішила звернутись до керівництва держави щодо захисту інституції сім’ї в Україні. Відповідне рішення ухвалили депутати Рава-Руської міської ради на засіданні XLI сесії 14 грудня.

За інформацією, у своєму зверненні до Президента, Кабінету Міністрів, Верховної Ради, Ради національної безпеки і оборони депутати висловили занепокоєння “невизначеністю з державною стратегією розвитку та підтримки сім’ї”. Така стратегія, на думку депутатів, “повинна базуватися на традиційних для України духовно-моральних християнських цінностях і природному розумінні сім’ї як законного союзу чоловіка та жінки, які народжують і виховують дітей”.

Равські депутати звернули увагу на те, що “держава надає пріоритетну увагу лише штучно створеній проблемі так званої дискримінації людей з нетрадиційною сексуальною орієнтацією” і разом з тим сироти, діти-інваліди та діти з особливими потребами, матері-одиначки, неповні сім’ї, не можуть повноцінно реалізувати свої конституційні права на лікування, навчання, житло, соціальний захист, гідний життєвий рівень.

Міська влада Рави-Руської закликала керівництво держави відмовитись від прийняття законів та вчинення дій, які, на її думку, загрожують захисту і розвитку інституту сім’ї. Зокрема, депутати вимагають заборонити  пропаганду різних видів девіантної статевої поведінки, у тому числі у формі так званих “маршів рівності”, “прайдів”, “гей-парадів”, “фестивалів квір-культури” тощо. Ухвалити Закон України “Про заборону пропаганди гомосексуалізму”.