Міністра освіти України Любомиру Мандзій підозрюють у нецільовому використанні бюджетних коштів у сумі 112 млн грн

0
1204

Державна аудиторська служба України встановила порушення фінансової дисципліни на 112 млн грн під час виконання бюджетних програм департаментом освіти і науки Львівської облдержадміністрації за 2017-2018 роки та за січень – вересень 2019 року. Нагадаємо, що у цей час департамент очолювала теперішня т. в. о. Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій.

Про це стало відомо 13 травня на черговому засідання постійної комісії з питань освіти і науки Львівської обласної ради.

Заступник голови  Львівської ОДА наголосив, що станом на сьогодні триває службове розслідування, мета якого встановити посадових осіб, дії чи бездіяльність яких призвела до нецільового використання такої суми грошей.

“Львівська обласна державна адміністрація не прикриватиме винних осіб у нецільовому використанні 112 мільйонів гривень. Станом на сьогодні не має інформації, чи поліція вживає заходів в частинні відкриття проваджень, але точно знаємо, що перевіряють усі факти. Ми невідкладно відреагуємо, як тільки будуть результати розслідування. Відповідальність за усі дії, що стосуються використання коштів обласного чи інших бюджетів нестиме головний розпорядник коштів, тобто особа, яка в той час керувала департаментом”, – наголосив посадовець.