Міністр культури пояснив чому на День Незалежності звучали пісні російською мовою

0
20168

Олександр Ткаченко заявив, що країна має пишатися всіма, хто визнає себе українцем, незважаючи на мову. Так він пояснив виконання під час урочистих заходів до Дня Незалежності фрагментів пісень російською мовою.

Про це інформує Суспільне, передає “Цинічний Львів”.

“Ми маємо пишатися всім тим, що народила українська земля і всіма тими, хто визнає себе українцями. І я вважаю, що незважаючи на те, що ми різні, ми можемо говорити у тому числі і різними мовами, це наше надбання, наша сила. Сила в тому, що ми різні і чуємо і поважаємо одне одного”, – сказав він у коментарі Суспільному.

Режисерка та кліпмейкерка Катя Царик була постановником святкування, підготовка події тривала чотири  місяці.

“Тільки два місяці проходила режисерсько-сценарна робота, що стосується наповнення цього проекту. А наступні два місця це вже виключно робота з уявою. Робота із документами, робота із паперами, робота над документацією.. Протягом останніх 4 днів з шостої вечора до другої години ночі проходили репетиційні години кожного співака окремо, кожного номеру, параду, маршу, ходи”, – зазначив керівник режисерської групи стосовно підготовки урочистостей Андрій Саржевський.

Нагадаємо, святкування Дня Незалежності 24 серпня закінчилося виступом низки українських співаків, які виконали фрагменти пісень українською, російською, англійською та кримськотатарською мовами.