Мікрохвильова піч LG MS2336GIB – універсальний кухонний помічник

0
444

Розвиток сфери високих технологій значно спростив життя сучасної людини. Так, наприклад, на кухні багато побутових приладів тепер може замінити одна, треба сказати, вельми компактна мікрохвильова піч. Наприклад, модель MS2336GIB.

Команда розробників LG зробила все, щоб створити практично універсальний побутовий прилад для приготування їжі. Компанія LG гарантує довгий термін експлуатації мікрохвильовки, якість збірки і безпеку при використанні.

Особливості мікрохвильовок LG MS2336GIB

Мiкрохвильова пiч MS2336GIB – це багатофункціональний кухонний пристрій, який практично повністю здатний замінити і варильну поверхню, і духову шафу. Такі мікрохвильовки відрізняються наступними особливостями:

● Фірмова технологія “Розумний інвертор”.

● Контроль потужності мікрохвиль.

● Запрограмовані режими обробки продуктів і приготування страв.

● Плавне розморожування, за допомогою якого продукти не будуть готуватися, а лише розморожуватися.

Наведено лише базовий перелік корисних можливостей даних мікрохвильових печей. Детальніше з приладом можна ознайомитися безпосередньо в процесі експлуатації.

Основні технічні характеристики мікрохвильових печей LG MS2336GIB

Мікрохвильові печі LG даної модифікації неодноразово піддавалися незалежним технічним експертним оцінкам, в тому числі, і на предмет відповідності заявлених технічних характеристик реальним. Збіг заявлених і реальних параметрів підтверджено документально. Такі мікрохвильовки мають наступні характеристики:

● Потужність обробки продуктів – 1100 Вт.

● Загальний обсяг – 23 л.

● Зовнішні габаритні розміри – 47,6 см на 34,6 см на 27,2 см.

● Тип управління – сенсорний.

● Тип внутрішнього покриття – Easy Clean Антибактеріальне.

● Діаметр поворотної функціональної тарілки – 29,2 см.

Щоб прилад довго зберігав належний рівень працездатності, потрібно використовувати його відповідно до інструкції, яка йде в комплекті поставки.

Корейський виробник LG надає сервісну гарантію терміном на 12 місяців на всі мікрохвильові печі даної моделі. Безкоштовне сервісне обслуговування доступне в усіх афілійованих центрах компанії LG. Такі центри розташовані в багатьох містах України, і достатньо звернутися в один із них. Для отримання допомоги співробітників корпорації LG, рекомендується зберігати товарний чек до закінчення гарантійного терміну.