“Мій хороший друг Путін”: Лукашенко домовився з РФ про військову допомогу

0
833

Олександр Лукашенко, виконуючий обов’язки президента Білорусі зробив заяву про те, що домовився з президентом Росії Володимиром Путіним про використання спільного угруповання військ в разі загрози з “від НАТО”.

Про це інформує БелТА, передає “Цинічний Львів”.

Олександр Лукашенко продовжує вояжі країною і зустрічі з трудовими колективами.

Нині в Орші, він заявив, що військова загроза дійсно існує, лякав “страшилками” про НАТО, проводив паралелі з Другою світовою війною і знову згадав Гітлера. Також запевнив, що його “хороший друг Путін” пообіцяв “задіяти спільне угруповання збройних сил” в разі агресії.

“І те, що я вас напружую зараз з приводу цих гусениць танків на території Польщі і Литви, так слухайте, ми ж не ідіоти. Були під Берліном американські F-16 (літаки), ну і нехай стоять там. Ні, вони їх перекинули сюди – 15-20 хвилин підльоту до нашої території. Для мене це як головнокомандувача – питання. 18 літаків. Незрозуміло, що у них на підвісках. Може бути, ядерна зброю… я виходжу з гіршого варіанту. Тому я повинен був відреагувати…

Прямо біля кордону розгорнули вчення. Що я маю робити? Я теж розгорнув біля кордонів частини, половину армії привів у бойову готовність. Це недешево.

..Путін вже пройшов кілька таких етапів від чеченської війни і знає, що відбувається навколо кордонів. І ми з ним домовилися. Ми впораємося з цією проблемою. Але якщо там смикнуться за кордоном, треба задіяти спільне угруповання збройних сил, основою якого є білоруська армія.

А росіяни нас повинні підтримувати і рухатися за нами. Ми створили резерви з ним. Жоден солдат з Росії не перетнув наш кордон. Ми поки справляємося самі. Але у нас навіть не здригнеться ні голос, ні рука, ні нога для того, щоб разом устаканити будь-кого, хто сіпнеться на західному кордоні Союзної держави”, – сказав Лукашенко.

Нагадаємо, у Білорусі понівечене тіло хлопця-мітингаря у лісопарку.