Міфологія “Пабєди”: чому історично 9 травня не є українським святом (фото)

0
388
Фото з відкритих джерел

Сьогодні, 9 травня, відбудеться найбільше свято московського імперіалізму під назвою “Дєнь пабєди”, яке має фундаментальне значення для держави-агресора, бо допомагає просувати імперські інтереси та ідеологію.

Невід’ємною частиною “свята” є ностальгія за військовою величчю СРСР, підкреслення виняткової ролі московитів у перемозі антигітлерівської коаліції та повне ігнорування історичних фактів.

Повідомляє “Національний Корпус” Львівщини.

“В тіні помпезних заходів залишається реальна пам’ять про мільйони жертв жахливої трагедії 1939-1945 років. Показово, що кремлівські акції “Безсмертного полка” регулярно закінчуються жбурлянням портретів радянських комбатантів до сміттєвих урн.
Адже загиблі червоноармійці – це лише фасад для нестримних домагань імперського реваншу, відродження “втраченої могутності” часів сталінського тоталітаризму. Саме в цьому дійсна сутність святкування 9 травня”, – пишуть вони.

Фото військових, які опинилися в смітнику після акції “Бессмертный полк” в Москві 2015 року
Джерело : https://nv.ua/world/countries/v-moskve-portrety-uchastnikov-voyny-okazalis-v-musornike-posle-shestviya-s-putinym-47901.html

На жаль, в Україні дотепер офіційно відзначається 9 травня і міф “пабєди” дотепер має чимало послідовників у нашій державі, через низький рівень знання історії серед загалу, що допомагає ще глибше вкорінюватись штучним традиціям тоталітарної імперії.

Фото з відкритих джерел

Історична довідка
Друга світова війна закінчилась зовсім не 9 травня. Капітуляція Німеччини була підписана двічі: 7 і 8 травня, що означало завершення активних бойових дій в Європі. Однак, Друга світова тривала до 2 вересня 1945 року. Саме того дня капітуляція Японія поставила крапку в найкривавішому конфлікті світової історії.

В українців не може бути підстав святкувати тріумф московського тоталітаризму над німецьким. Здобута ціною знищення мільйонів наших співвітчизників у якості гарматного м’яса перемога Радянської імперії ознаменувала реставрацію сталінської диктатури на наших землях з усіма її атрибутами: масовим терором, цілковитою безправністю, депортаціями та змосковщенням.

Прямим наслідком “пабєди” став третій штучний Голодомор 1946-47, що забрав життя близько 1 млн українців, серед яких було й чимало вчорашніх червоноармійців.
Водночас в Україні війна зовсім не припинилася ані 8, ані 9 травня 1945 року. УПА провадили нерівну боротьбу з московським імперіалізмом ще два десятиліття.

Фото з відкритих джерел

“В сьогоденні “День пабєди” є символом ворожої імперії та водночас її зброєю. Кремль активно експлуатує міфологію 9 травня як “м’яку силу” для просування своїх імперських інтересів в інших країнах.
Особлива увага приділяється Україні, де 5 колона Москви традиційно використовує цю дату для організації антидержавних шабашів.
Національний Корпус буде рішуче протидіяти будь-яким українофобським акціям під приводом “святкування перемоги”.
Ми не допустимо реалізації кремлівських сценаріїв на українській землі!”,- додає “Нацкорпус Львівщини”.

Фото: https://www.facebook.com/NCLviv3/?epa=SEARCH_BOX