Мешканці виступили категорично проти забудови бойлерної на Петлюри: будуть відстоювати до останнього

0
2337

Сьогодні відбулася зустріч з мешканцями вулиці Петлюри, які зіткнулись з проблемою незаконної будови на місці комунальної бойлерної на С. Петлюри, 37А.

Мешканці цього мікрорайону виступають категорично проти забудови бойлерної , яке належить комунальному підприємству «Залізничнетеплоенерго» – фактично громаді міста.

Керівництво цього комунального підприємства уклало договір суперфіцію з таким собі ТзОВ «Партнер-холдинг», а після так званої «реконструкції», може втратити право на своє майно та залишити мешканців цілого мікрорайону без безперебійного водопостачання.

На зустрічі з мешканцями було скоординовано план дій: ініціативна група наступного тижня планує зустрітись з головою Залізничної адміністрації, а депутати допоможуть організувати громадські слухання.

«Дивує позиція Львівської міської ради з цього питання, яка без жодних конкурсів та аукціонів, віддає діюче приміщення бойлерної компанії, яка вирішила збудувати на цьому місці собі бізнес-центр. Про яку відкритість та прозорість може йти мова, коли прямо під носом громади відбувається відверта крадіжка комунального майна. Це демонструє подвійні стандарти міської влади, а також можливу корупційну складову», – резюмував депутат ЛМР Ігор Телішевський.