Мешканці окупованого Донецька в паніці через коронавірус: “Ніхто нас не врятує. До зустрічі на тому світі”

0
566

У місцевих пабліках жителі псевдореспубліки «ДНР» обурюються через нахабну дезінформацію та бездіяльність керівництва фейкової «республіки», яке запевняє, що «ситуація з коронавірусом під контролем».

«Міністр охорони здоров’я ДНР» Долгошапко бадьоро рапортує, що підтверджено лише два випадки захворювання. Тим часом люди пишуть про переповнені інфекційні і терапевтичні відділення, куди пацієнтів привозять з «незрозумілою пневмонією».
«У нас реально паніка. Ми прекрасно розуміємо, що ніхто нас не врятує – лікарів просто немає. Ні ліків, ні захисних засобів – немає нічого», – поділився донеччанин.

Коментарі користувачів соцмереж підтверджують його розповідь:

«Доскакались с трехцветной тряпкой, добегались на референдумы. Эх, молодежь жалко».

«Учитывая, сколько суммарно туберкулезников, больных СПИДом и диабетиков, смертей должно быть на несколько порядков больше».

«Масок нет? Георгиевской лентой закрывайте лицо, спасает от всего!»

«Какая разница, от чего умирать: от голода, снаряда или вируса? Тупоголовое правительство „ДНР“ вас не спасет. До встречи на том свете».

Слушайте, а если без балды, у кого-то еще остались деньги на пожрать? Ведь пенсы наши все — кирдык на месяц или даже больше. В рашке тоже ж… па с деньгами, границы перекрыты. Помните, как «Метро» в 2014-м грабили? Какие магазины теперь брать будем?”.