Мешканці Львівщини всього за 3 дні зібрали понад 80 тис. грн для важкохворих дітей

0
1113

На Львівщині всього за три дні небайдужі люди пожертвували  82,8 тис. грн на рахунки БФ “Із янголом на плечі”. Доброчинцями стали 500 людей. Ці гроші допоможуть важкохворим дітям.

Про це пише “Цинічний Львів”, посилаючись на zaxid.net.

На усю суму закуплять для відділення інтенсивної терапії і реанімації Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру (його ще називають “Чорнобильською лікарнею”), 100 мішечків розчинів для проведення процедур на апараті Prіsmaflex,

Директор благодійного Юрій Федечко розповів, що інформацію про збір коштів для порятунку дітей у критичних станах прочитали батьки одного хлопчика, який лікувався у Центрі, проходив процедури на цьому апараті і який, на жаль, помер. Тож батьки передали благодійному фонду 100 тис. грн, які збирали на лікування сина.

На ці гроші закуплять ще 100 мішечків розчинів, тож розчинів для потреб реанімації мало б вистачити на півроку, а решта грошей використають або на ліки, або на інші найнеобхідніші речі для реанімації Центру.

Нагадаємо, на апараті Prіsmaflex, який на Західній Україні є лише у Львові, рятують дітей з різних областей, які опинилися у критичному стані: з сепсисом, важкою пневмонією, нирковою і печінковою недостатністю, онкохворих дітей тощо. Розчини, які закупили минулого року, закінчилися, тож лікарі звернулися по допомогу до благодійного фонду, адже дитину у критичному стані могли госпіталізувати будь-якої миті.

Як раніше писав “Цинічний Львів”, на Львівщині різко зросла кількість хворих на коронавірус.