Мешканці близьких до Львова громад не вірять у покращення після приєднання – Яворський (ВІДЕО)

0
824

Керівник ГО “Інститут соціології міст” Михайло Яворський розповів на “Народному толк-шоу” на телеканалі НТА про комунікаційний провал між владою Львова, Львівщини і громадами, а також про питання довіри між владою Львова і мешканцями наближених до міста населених пунктів.

Про це повідомляє “Цинічний Львів”.

“Зауважу, що проект перспективного плану подавала Львівська обласна держадміністарція. Тобто група чиновників з 3-5 людей цей план сформувала без обговорень. Я є членом міжвідомчої робочої групи при ЛОДА і не брав участі в обговоренні перспективного плану, адже його все відтягували і переносили. Зокрема, це робили через прохання представника Львівської міської ради, який просив ще трохи часу для комунікації з наближеними до міста населеними пунктами”, — зазначив керівник “Інституту соціології міст”.

Спікер додав: комунікація була провалена однозначно, та є ще одне важливе питання — питання довіри.

“Отож, чи є достатня довіра до влади Львова у мешканців сусідніх сіл, селищ і містечок? Можливо через це й відбуваються протести, бо люди не вірять, що у них відбуватимуться якісь покращення. Чи буде якіснішим транспортне сполучення зі Львовом, чи будуть у них місця в школах і садках, чи відкриють там Центр надання адміністративних послуг? Є ще дуже багато питань”, — підсумував Михайло Яворський.