Мережа ортопедичних салонів у Львові

0
811

Ортопедичні салони Львова – мережа магазинів медичної техніки, що пропонує покупцям великий вибір товарів від українських і зарубіжних виробників. Ми продаємо тільки перевірену медтехніку, яка має всі необхідні сертифікати і абсолютно безпечна для постійного застосування. У нас ви зможете підібрати не тільки домашню медтехніку, але і професійне обладнання, яке можна використовувати в лікарнях, косметологічних кабінетах, інших установах.

Що можна купити в медмагазинах?

Підібрати, замовити та купити медтехніку ви зможете на сайті або в фізичних ортосалонах. В інтернет-магазині можна ознайомитися з повним асортиментом товарів, які є в наявності. У мережі також для замовлення і покупки доступна особлива категорія товарів «підзамовлення» – вона закуповується безпосередньо у постачальника і поставляється замовнику безпосередньо зі складу.

У нас ви зможете придбати так  іпопулярні категорії товарів, як:

  1. Ортези. Виділяють ортези різного ступеня фіксації – від звичайних еластичних бандажів для посилених металевими і пластиковими вставками пристосувань, які здатні повністю замінити звичайний гіпс при переломах кінцівок.
  2. Компресійний трикотаж. Використовується для відновлення організму в післяопераційний період, а також для профілактики і лікування варикозного захворювання вен. Носіння правильного трикотажу покращує кровообіг в проблемній зоні, запускає процеси регенерації тканин.
  3. Ортопедичні устілки. Застосування неякісного взуття, тривале перебування на ногах призводить до того, що в районі стоп розвиваються деформації, проявляється вальгус і варус, з’являються мозолі, натоптиші , шпори і інші косметичні дефекти, що доставляють дискомфорт при ходьбі. Правильні устілки не тільки позитивно впливають в районі стопи, але і впливають на весь хребетнийстовп.
  4. Медтехніка. У категорії медтехніки в наших салонах ви зможете придбати електронні термометри, тонометри, інгалятори, сольовісвічки, зволожувачі та очищувачі повітря, інше функціональне обладнання для профілактики та лікування прямо в домашніх умовах.

Медтехніка Ортосалон у Львові пропонує великий вибірзапчастин и приладдядля медтехніки – тест-смужки для глюкометрів, еластичнібинти, пластирі, медичні маски і багатоіншого.

Послуги в салонах

У ортосалонах можна не тільки придбати медтехніку, а й скористатися різними послугами.

У кожному салоні у Львові встановлено сучасне обладнання для діагностики і виявлення плоскостопості. Після сканування на плантоскопі співробітник ортосалона порадить відповідні ортопедичні устілки або взуття для ефективного лікування і профілактики проблеми.

В ортопедичних магазинах у Львові також проводиться гарантійний та післягарантійний ремонт медичного обладнання. У майстернях працює персонал з багаторічним практичним досвідом, використовуються оригінальні запасні частини, дотримуються рекомендації від виробника медтехніки. Ми надаємом гарантії на виконані види робіт і замінені запаснічастини.

Ми не тільки відремонтуємо медтехніку, а й настроєм її відразу після покупки, щоб забезпечити комфортне використання. Клієнти також можуть розраховувати на професійні консультації з питань правильної експлуатації обладнання для виключення повторних поломок в подальшому.

У ортосалонах Львова також проводиться виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок. Використовується спеціальний матеріал з ефектом пам’яті, які забезпечує правильне анатомічне положення стопи при ходьбі і бігу.

Переваги покупки в Медтехніка Ортосалон

Замовити і купити медтехніку можна безпосередньо в ортосалонах ,які розташовані в зручних районах міста, або через інтернет-магазині . Робити покупки онлайн зручніше за рахунок того, що ви відразу можете ознайомитися з усім доступним асортиментом, порівняти товари між собою, проконсультуватися з менеджером по телефону або через онлайн-форму.

Магазини ортопедії оперативно організують доставку медтехніки по Львову, Львівській області, в інші населені пункти України. Ми прагнемо, щоб замовник отримав необхідне обладнання вже через 1-2 дні після замовлення.

До інших переваг відносять:

  • Ми закуповуємо товари тільки від фірм з позитивною репутацією;
  • Порівняння товарівміж собою, докладний опис кожної позиції в каталогах;
  • Сортування товарів за ціною, виробнику і іншим параметрам за допомогою фільтрів;
  • Можливість замовлення рідкісного обладнання безпосередньо у виробника.

Ціни в ортосалонах нижче, ніж у інших продавців медтехніки у Львові. Ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками, не накручуємо розцінки, не залучаємо посередників.