Мережа обурена: син Порошенка не зміг спілкуватись з журналістами українською(ВІДЕО)

0
12297

Учора, 12 серпня, під ДБР відбувався пікет, учасником якого став і син Петра Порошенка – Михайло. Журналісти вирішили взяти у нього коментар, та син екс-президента не зміг спілкуватися з ними державною мовою.

Коли хлопець почав розповідати російською, чому він є учасником пікету, журналісти поставили йому наступне запитання: “Скажіть, а батько не лає вас за те, що розмовляєте російською?”.

“Звичайно, ідеально було б говорити українською…але так, я спілкуюсь російською”, – така відповідь пролунала з уст Михайла знову ж таки російською мовою.

Згодом Михайло Порошенко наголосив, що українська – ближча його серцю, ніж російська, але він таки говорить російською.

Син Порошенка не знає мови.

По плодах ви дерево впізнаєте (Ісус Христос).Чи міг такого сина виховати щирий патріот України? Чи такого сина могла виховати тiльки хитра, підступна барига, яка одягла вишиванку заради того, щоб пограбувати вас?

Geplaatst door Українські націонал-патріоти op Maandag 12 augustus 2019

Нагадаємо, що не так давно, на президентських виборах основними повідомленнями Петра Порошенка до аудиторії були “Армія. Мова. Віра”.

Це і підійняло шквал емоцій у користувачів інтернету. Таку відповідь сина екс-президента вони прокоментували:

“Чи міг такого сина виховати щирий патріот України? Чи такого сина могла виховати тiльки хитра, підступна барига, яка одягла вишиванку заради того, щоб пограбувати вас?”

“Ось вам пєтіна і віра, і мова!”

“Брехло Олексійович вирішив, що для дітей “справжніх патріотів” укрмова нафіг не потрібна, в пріоритеті – раша і інгліш. А ви, 8%, ідіть за нього плакатами махати”

“Діти “націоналіста” не змогли осилити вивчення “рідної” мови… Ото “націоналіст” прищепив любов до рідної мови, землі…”

“Ну ось, петруха, всьо пропало, нас вичіслєлі! Ось тобі й маєш, мова-віра – камсамол, тобто томос”