Мережа обурена: син Порошенка не зміг спілкуватись з журналістами українською(ВІДЕО)

0
12766

Учора, 12 серпня, під ДБР відбувався пікет, учасником якого став і син Петра Порошенка – Михайло. Журналісти вирішили взяти у нього коментар, та син екс-президента не зміг спілкуватися з ними державною мовою.

Коли хлопець почав розповідати російською, чому він є учасником пікету, журналісти поставили йому наступне запитання: “Скажіть, а батько не лає вас за те, що розмовляєте російською?”.

“Звичайно, ідеально було б говорити українською…але так, я спілкуюсь російською”, – така відповідь пролунала з уст Михайла знову ж таки російською мовою.

Згодом Михайло Порошенко наголосив, що українська – ближча його серцю, ніж російська, але він таки говорить російською.

Нагадаємо, що не так давно, на президентських виборах основними повідомленнями Петра Порошенка до аудиторії були “Армія. Мова. Віра”.

Це і підійняло шквал емоцій у користувачів інтернету. Таку відповідь сина екс-президента вони прокоментували:

“Чи міг такого сина виховати щирий патріот України? Чи такого сина могла виховати тiльки хитра, підступна барига, яка одягла вишиванку заради того, щоб пограбувати вас?”

“Ось вам пєтіна і віра, і мова!”

“Брехло Олексійович вирішив, що для дітей “справжніх патріотів” укрмова нафіг не потрібна, в пріоритеті – раша і інгліш. А ви, 8%, ідіть за нього плакатами махати”

“Діти “націоналіста” не змогли осилити вивчення “рідної” мови… Ото “націоналіст” прищепив любов до рідної мови, землі…”

“Ну ось, петруха, всьо пропало, нас вичіслєлі! Ось тобі й маєш, мова-віра – камсамол, тобто томос”