Заступник мера одного з районних центрів на Львівщині попався на хабарі

0
1172

28 вересня за підозрою в отриманні хабара затримали заступника міського голови Пустомит Володимира Кардаша.

Затримали посадовця близько 15:00 правоохоронці Пустомитівського відділу поліції та управління захисту економіки у Львівській області.

Згодом цю інформацію офіційно підтвердили в управлінні захисту економіки у Львівській області. За їхньою інформацією чинний заступник міського голови, а в минулому ‒ мер налагодив схему розкрадання бюджетних коштів.

«Посадовець організував злочинну схему вимагання неправомірної вигоди від суб’єктів господарювання за підписання актів виконаних робіт та перерахування коштів за їхнє виконання. Розміри «відкатів» доходили до 20 відсотків від суми договорів», ‒ зазначили в УЗЕ.

28 вересня заступник міського голови отримав 20 тисяч гривень хабара від підприємця за виділення бюджетних коштів, призначених для прокладання бруківки. Загалом правоохоронці задокументували декілька фактів отримання хабара у сумі 110 тисяч гривень.

Володимира Кардаша затримали. Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) ККУ.