Мер Миколаєва програв суд активісту щодо незаконного завезення львівського сміття

0
2283

Сьогодні у Восьмому апеляційному адміністративному суді відбувся розгляд справи  за позовом громадського активіста Михайла Галущака до міського голови Миколаєва (Львівська обл.) Щебеля А. І., третя особа – Миколаївська міська рада.

Суд виніс ухвалу скасувати ухвалу Львівського окружного адміністративного суду від 04.07.2019 р. про закриття провадження і направив справу для продовження розгляду до суду першої інстанції.

Активіст вимагав: визнання неправомірними дії мера щодо підписання договору з ТОВ ” Інвестиційна компанія “Екотех”, який стосувався ввезення на миколаївське сміттєзвалище львівського сміття; визнання неправомірною бездіяльність щодо невжиття заходів для збереження навколишнього середовища та безпеки жителів Миколаєва; визнання неправомірними дії щодо не включення до порядку денного сесії міської ради проекту рішення “Про дострокове припинення повноважень міського голови”.

Міський голова Щебель А. І. на засідання суду не з’явився.

Активіст також зазначив, що кілька місяців тому направив у міську раду інформаційний запит, де просив перелічити, які були зроблені заходи владою, щоб не допустити екологічного лиха на міському сміттєзвалищі. Відповідно до ЗУ “Про доступ до публічної інформації” – відповідь мали відправити до 5 днів, однак її досі не отримано.

“Ми і надалі боротимемось за право миколаївчан на чисте довкілля. Разом переможемо!”, – підкреслив Михайло Галущак.