Мер Львова Садовий заробляє в кілька разів більше за міського голову столиці Кличка: усі подробиці (ВІДЕО)

0
596

Від початку чергової каденції Андрія Садового на посаді мера Львова його заробітня палата зросла на 967%. До слова, зарплатня Садового утричі більша, ніж у мера столиці Віталія Кличка.

Про це повідомляє 5 канал, передає “Цинічний Львів”.

Так, журналісти з’ясували, що в середньому за місяць міський голова Києва Віталій Кличко заробляє 26,5 тисяч гривень. У той час зарплата Андрія Садового є втричі більшою — в середньому 86,5 тисяч гривень.

Крім того, слід зауважити, що зарплата міського голови Львова фактично в 10 разів більша ніж у середньому на одного мешканця Львівщини в квітні 2020 року.

Що про це думають самі львів’яни, дивіться у сюжеті:

Про зарплату Садового

Про зарплату СадовогоЕфективний менеджер та справжній господарник? Середня зарплата очільника міста Лева Андрія Садового в понад три рази більша за заробітну платню голови міста Києва – Віталія Кличка. А також, фактично в 10 разів більша ніж у середньому на одного мешканця Львівщини в квітні 2020 року. Чи є виправданою зарплата мера міста? Далі в сюжеті.

Опубликовано 5 канал Львів Вторник, 9 июня 2020 г.

Раніше “Цинічний Львів” писав, що замість експрес-тестів на коронавірус Андрій Садовий за гроші міста закуповує тістечка.