“Мене не пускали до доньки”: у резонансному скандалі з дитячим стоматологом з’явилися нові шокуючі деталі(ВІДЕО)

0
313

У скандалі з дитячим стоматологом у Рівному з’явилися нові подробиці.

Про це інформує “Цинічний Львів” з посиланням на ФАКТИ.

Лікарка Інна Кравчук била й душила дітей, коли лікувала їм зуби. Батьки постраждалих пацієнтів розповіли, як діти пережили те, що сталося.

“Він кричав не своїм криком, а я думала, що йому просто боляче. Мій синочок сказав, що все добре, що вона нічого з ним не зробила. Напевно, вона настільки залякала”, – зізналася мама хлопчика.

4-річну Уляну з вадами серця неадекватна лікарка теж заспокоювала силою – зі шприцем у руках, трусила та штурхала.

Хоча мама просила лікарку бути з дитиною обережною через стан здоров’я.

“Вона дуже плакала. Якоїсь миті я хотіла зайти в кабінет, але мене зупиняли”, – розповіла матір дівчинки.

А ось власниця стоматологічної клініки, де постраждали діти, зізналася: скарги на лікарку вже були.

“Я не змогла на це закривати очі і ми змушені були перервати нашу співпрацю. Інну Кравчук було звільнено”.

Сама ж героїня жорстоких роликів з журналістами спілкується виключно через адвоката. Появу відео в мережі захисник пов’язує з “помстою колишнього начальства”.

Батьки почали приносити нові заяви до поліції, адже діти яких після походу до лікарки мали травмовану губу, синці. Звинувачень набралося на два кримінальні провадження.

“За фактом непрофесійного виконання обов’язків медичним працівником, тобто за ч.2 ст 140 та ч.1 ст 125 КК України. Відео буде долучене, буде проводитись відносно нього перевірка”, – заявили у прес-службі Нацполіції у Рівненській області.

У справі призначено кілька судово-медичних експертиз. Батьки ж шоковані знущаннями з дітей і вимагають справедливо покарати лікарку.

На похід до популярної лікарки батьки не шкодували грошей – за одну пломбу платили більше 1 тис. гривень. А тепер, після лікування зубів з тортурами, діти бояться усіх лікарів.