Медведчук прокоментував свій позов у суд на Кіпіані щодо книжки про Василя Стуса

0
743

Віктор Медведчук, який є депутатом фракції «Опозиційна платформа – За життя» та кумом Путіна, прокоментував свій позов до автора книжки про Стуса.

Пояснив причину такої дії Медведчук на Громадському.

У книзі «Правда Василя Стуса» йдеться про останні 5 років дисидента. Зокрема, згадується і судовий процес над поетом, інтереси якого, попри спротив самого Стуса, представляв Медведчук.

На думку ж Медведчука, інформація в книзі не відповідає дійсності:

«Якщо людина дозволяє собі висловлювання, які не відповідають дійсності, то це є предметом судового розгляду для захисту честі та гідності, я так вчиняв завжди і буду робити в майбутньому», – відповів депутат.

За словами автора книжки й журналіста Вахтанга Кіпіані, позов Медведчука є прямим тиском на свободу слова, а від так званих оціночних суджень він не відмовлятиметься.

Журналіст нагадав, що у Медведчука було чотири кримінальних процесів, де він захищав дисидентів. На думку Кіпіані, їх радянська влада доручала тільки «перевіреним» адвокатам.

Раніше “Цинічний Львів” повідомляв, що Віктор Медведчук поскаржився на Володимира Зеленського після того, як прилетів до Росії.