“Мати знову пішла у запій”: небайдужі сусіди і поліція забрали голодну дитину в горе-матері (ФОТО)

0
681

У Хмельницькій області ювенальні поліцейські разом і соцслужби вилучили у п’яної жінки недоглянуту 1,5-річну дитину. Хлопчика підгодовували сусіди – мати влаштовувалв дебоші.

Про це інформують у відділі комунікації ГУ НП Хмельницької області, передає “Цинічний Львів”.

На матір дитини, яка вкотре пішла у «запій», до поліції поскаржилися сусіди, які постійно підгодовували хлопчика. Їм увірвався терпець терпіти п’яні дебоші жінки і дивитися, як вона зовсім не піклується про сина.

На місце події виїхали працівники сектору ювенальної превенції Хмельницького відділу поліції, які застали 38-річну жінку у стані алкогольного сп’яніння. Її півторарічний син був брудним та голодним.

Коли працівники служби у справах дітей прийняли рішення вилучити дитину у матері, хлопчика планували передали 62-річному батькові, який не проживає з родиною. Але чоловік приїхав за малюком теж у стані алкогольного сп’яніння, тож правоохоронці відвезли дитину до лікарні.

Як працівники поліції з’ясували у ході перевірки, жінка навесні цього року притягувалася до відповідальності за домашнє насильство відносно матері, яка проживає з нею в одній квартирі й через хворобу прикута до ліжка. Подальшу долю жінки та її сина буде вирішувати служба у справах дітей Хмельницької міської ради.