Мати, яка катувала 4 дітей, виявилася в.о. директора школи: важливі подробиці

0
1036

Мешканку Дніпра, яка підозрюється в знущаннях над рідною донькою і трьома прийомними дітьми, на час слідства відсторонили від виконання обов’язків на роботі.

Жінка є заступником директора в 89 школі, розташованій по вул. Титова.

Про це пише “Obozrevatel”.

“На час розслідування її відсторонили від виконання обов’язків”, – сказала кореспонденту представниця пресслужби Анастасія Дерев’янченко.

Вона зазначила, що поки не закінчиться слідство, про звільнення мова не йде.

Також в сюжеті телеканалу “1+1” була озвучена інформація, що раніше жінка працювала юристом-консультантом в міському центрі соціальних служб.

Більш того, повідомляється, що жінці було присвоєно звання “мати-героїня”.

Крім іншого, компетентні служби з’ясовують, яким чином вийшло, що в документах при оформленні опікунства була вказана одна адреса, зокрема двокімнатна квартира, на яку жінка не мала права, а за фактом сім’я жила в кімнаті гуртожитку площею 17 кв. м і відправляла запити на отримання більш просторого житла.

Зазначається, що жінка взяла дітей з притулку. Наразі її позбавили прав опіки, а також вирішується питання про позбавлення її батьківських прав.

Прокуратура оскаржує рішення суду про обрання запобіжного заходу підозрюваній у вигляді нічного домашнього арешту.

Як вже писав “Цинічний Львів”, у місті Дніпро жінка тримала дитину із зав’язаними очима, прикутою ланцюгом до дивану та обмотаною скотчем.