Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    • Статті
    • Блоги
    • Відео дня
    • Інтерв’ю
    • Фото дня
    Facebook Instagram Telegram
    Цинічний ЛьвівЦинічний Львів
    • Цинічний
    • Політичний
    • Економічний
    • Культурний
    • Туристичний
    • Спортивний
    • Україна
    • Львівщина
    • Інше
      • Громадський
      • Історичний
      • Світ
      • Життя
      • Війна з Росією
      • Музика
      • Від шефа
    Цинічний ЛьвівЦинічний Львів
    Головна Сторінка » Мати плаче і відмовляється вірити: останки зниклого воїна ідентифікували через шість років після його загибелі
    Війна з Росією

    Мати плаче і відмовляється вірити: останки зниклого воїна ідентифікували через шість років після його загибелі

    adminBy admin19.05.2020Коментарів немає1 Min Read
    Facebook Twitter Telegram
    За допомогою ДНК-експертизи вдалося ідентифікувати останки воїна 80-ї окремої десантно-штурмової бригади (ОДШБ) Сергія Тимощука, який загинув у Луганському аеропорту в 2014 році.

    Про це повідомляє видання “Є”, передає “Цинічний Львів”.

    Майже шість років 18-річний десантник зі Славути Хмельницької області Сергій Тимощук вважався у списках безвісти зниклих. Наприкінці літа 2014 року військовослужбовець перестав виходити на зв’язок, перебуваючи в зоні проведення антитерористичної операції в Луганському аеропорту.

    У понеділок, 18 травня, у Славутській міській раді Хмельницької області повідомили, що за допомогою системи ДНК-ідентифікації останки бійця вдалося встановити. За інформацією виконавчого комітету, герой загинув 31 серпня 2014 в бою з російськими окупантами за Луганський аеропорт.

    «Дуже довгий час тривали пошуки, а кілька місяців тому з’явилося підтвердження, але мама відмовлялася. Зараз сім’я зробила повторно ДНК-експертизу, яка ще раз підтвердила, що останки належать Сергію Тимощуку. Було прийнято рішення, що після 22 травня, коли відбудеться чергове пом’якшення карантину, ми домовимося про його доставку і проведемо поховання», – сказав мер Славути Василь Сидор.

    Про час і місце поховання загиблого бійця російсько-української війни буде повідомлено додатково.

    Тимощук Сергій Володимирович народився 16 вересня 1995 року. Служив у львівській військовій частині А0284 – 80-та аеромобільна бригада. Загинув 31 серпня 2014 року.

     

    безвісти зниклий війна з Росією загинув військовий
    Share. Facebook Twitter Telegram Copy Link

    Схожі публікації

    Вибір редакції

    Україна і росія погодили триденне перемир’я та масштабний обмін полоненими

    08.05.2026
    Вибір редакції

    З ворожого полону повернулися сім захисників з Львівщини

    24.04.2026
    Вибір редакції

    Росія атакувала центр Львова “шахедами”: багато постраждалих (ФОТО)

    24.03.2026
    Останні публікації

    У Новому Роздолі під час п’янки ножове поранення отримав 37-річний чоловік (ФОТО)

    12.05.2026

    У Винниках біля Львова трапилася пожежа у житловому будинку, є постраждалий (ФОТО)

    12.05.2026

    Біля Львова фура розчавила жінку (ФОТО)

    12.05.2026

    Терміново! НАБУ і САП вручили підозру Андрію Єрмаку (ВІДЕО)

    11.05.2026

    На Львівщині неповнолітній мотоцикліст злетів у прірву (ФОТО)

    11.05.2026

    На Дрогобиччині двоє підлітків на мотоциклі потрапили у ДТП (ФОТО)

    10.05.2026
    Цинічний Львів
    Facebook Instagram YouTube Telegram
    • Реклама на сайті
    • Контактна інформація
    • Privacy Policy

    © 2026 При повному або частковому відтворенні матеріалів активне посилання на cynicallviv.com.ua .обов'язкове. Адміністрація сайту може не поділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.
    E-mail редакції: cynicallviv@gmail.com

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.