Мати плаче і відмовляється вірити: останки зниклого воїна ідентифікували через шість років після його загибелі

0
806
За допомогою ДНК-експертизи вдалося ідентифікувати останки воїна 80-ї окремої десантно-штурмової бригади (ОДШБ) Сергія Тимощука, який загинув у Луганському аеропорту в 2014 році.

Про це повідомляє видання “Є”, передає “Цинічний Львів”.

Майже шість років 18-річний десантник зі Славути Хмельницької області Сергій Тимощук вважався у списках безвісти зниклих. Наприкінці літа 2014 року військовослужбовець перестав виходити на зв’язок, перебуваючи в зоні проведення антитерористичної операції в Луганському аеропорту.

У понеділок, 18 травня, у Славутській міській раді Хмельницької області повідомили, що за допомогою системи ДНК-ідентифікації останки бійця вдалося встановити. За інформацією виконавчого комітету, герой загинув 31 серпня 2014 в бою з російськими окупантами за Луганський аеропорт.

«Дуже довгий час тривали пошуки, а кілька місяців тому з’явилося підтвердження, але мама відмовлялася. Зараз сім’я зробила повторно ДНК-експертизу, яка ще раз підтвердила, що останки належать Сергію Тимощуку. Було прийнято рішення, що після 22 травня, коли відбудеться чергове пом’якшення карантину, ми домовимося про його доставку і проведемо поховання», – сказав мер Славути Василь Сидор.

Про час і місце поховання загиблого бійця російсько-української війни буде повідомлено додатково.

Тимощук Сергій Володимирович народився 16 вересня 1995 року. Служив у львівській військовій частині А0284 – 80-та аеромобільна бригада. Загинув 31 серпня 2014 року.