“Матусю, тільки не бий”: змучені малюки розповіли про “виховання” горе-матері

0
1439

У Дніпрі працівники ювенальної превенції спільно зі службою у справах дітей прибули для перевірки анонімного повідомлення про насильство над дітьми.

У квартирі вони виявили 8-річного та 4-річного хлопчика з зав’язаними очима, прикутого ланцюгом до дивана і обмотаного скотчем.

Про це повідомляє інформаційний портал “Сегодня”.

У Дніпрі діти, яких забрали з сім’ї після виявлення фактів знущань і побоїв, розповіли поліцейським психологам про фізичне і психологічне насильство в сім’ї.

Малюки розповіли, що мати систематично била їх дерев’яною палицею і садила на ланцюг, а коли йшла на роботу, залишала їх під опікою старшої сестри – 13-річної дівчинки.

“Мама кричала і покривала дітей матом. Часто карала. У неї була палиця, якою вона била їх по спині та інших частинах тіла. З трьома дітьми часто залишалася Мирослава (старша сестра – Авт.), коли мати йшла на роботу”, – наголосила практикуючий психолог центру соціально-психологічної реабілітації Марія Атрошкина.

Також діти розповіли, що не хочуть повертатися до матері, оскільки вони бояться її. Зараз мати чотирьох дітей перебуває під домашнім арештом, який триватиме до 22 жовтня.