“Маленький Давидко залишився без матері”: у Чехії трагічно обірвалося життя молодої жінки з Прикарпаття, рідні благають про допомогу

0
734

Знову гірка новина надійшла до нас з Чехії. На заробітках загинула молода жінка з Івано-Франківщини Оксана Василів. Рідні просять допомогти зібрати кошти щоб перевести тіло до рідного села.

Про це пише “Цинічний Львів” з посиланням на “Це моя Україна”.

“У нашому селі сталося велике горе, загинула на заробітках в Чехії молода жінка(Василів Оксана )… Потрібні кошти для перевезення тіла додому. Просимо усіх небайдужих людей допомогти, залишився маленький синочок на руках у бабусі.
Реквізити банківської карти: 5168755437855360 Приват банк – мама загиблої Василів Ганна Андріївна” – звернулася з проханням про допомогу на своїй сторінці у фейсбук звернулася односельчанка жінки Аліна Лисенчук.

“Друзі в нашій сім’ї сталася велика трагедії ,на заробітках нещасно загинула наша красунька сестричка Оксаночка,для когось племінничка,для мамусі єдина донечка і потіха,а для синочка єдина людиночка!

Залишився маленький Давидко з бабусею,який і не побачить мамусю.Наразі для перевезення потрібно космічну суму грошей,щоб перевезти тіло
Нехай Давидко з бабусею проведе належно мамусю в останній шлях
Прохання максимальний репост та молитва за її душеньку”, – пише у своєму дописі сестра померлої жінки Галина.

Як повідомлялося раніше, у турецькій клініці померла молода породілля з Львівщини