“Майже годину “не кесарили”: у Тернополі немовля померло, бо лікар запізнився

0
6899

Радник з питань медицини на Тернопільщині оприлюднив у своєму Facebook інформацію про випадок, коли лікарі не зробили породілі кесареве, оскільки чекали на прихід головного лікаря. Унаслідок недбалості, малюк помер через 5 днів.

” Привернув увагу всіх до тернопільського обласного клінічного перинатального центру “Мати і дитина”. Там мали місце неодноразові трагічні випадки смертей новонароджених немовлят, є відкриті кримінальні провадження по фактах неналежного виконання лікарями своїх проф.обовязків.. в листопаді 2017 року доктор медичних наук, професор, втратив там свою новонароджену онучку.. Пан Михайло Ярник втратив дитину минулого року 09.04.2018.
Зі слів пана Михайла, який втратив дитину, до речі, він був присутній на родах і зняв відео, і тепер це важливий доказ, видно, що лікарі, побачивши загрозу…, його дитині не роблять ніяких адекватних дій по протоколу, щоб рятувати дитину!!! а 52 хвилини!!!! чекають приходу і вказівку головного лікаря!!!!… і дитина через 5 днів помирає!!! Зі слів батька, він втратив свою кровинку, тому що треба було негайно робити кесареве, але ж ніхто без керівника лікарні не брався рятувати! Чому!? Брак компетенції!? Чи, може, знову, якась корупційна складова!? Бо ж всі знають, що звичайні роди і кесареве розцінки різні, це знає кожен з нас!”, – поділився Кулак.