Магнітні бурі: на українців чекають три пекельних дні в ближчому часі

0
1471

Лабораторія рентгенівської астрономії Сонця оприлюднила дані, що свідчать про приближення найпотужнішої за останні часи магнітної бурі. Українцям, котрі особливо чутливі до подібних змін, доведеться терпіти 3 дні.

Магнітна буря очікується вже у перші дні вересня.

На точні дати цього явища вказує на своєму сайті ГолосUA – надпотужна магнітна буря очікується з 31 серпня по 2 вересня, а її пік припаде на 1 вересня.

До того ж рівень загрози, яка очікує українців, не стоїть на місці, а спостерігається очевидне зростання. Ще  тиждень тому експерти оцінювали магнітну бурю 1 вересня в 4-5 балів (G1), а останні дані показують вже 6 балів і рівень G2.

Надійшло застереження і від медиків: вони прогнозують, що магнітні коливання матимуть значний вплив не лише на метеозалежних людей, а й на тих, що досі вважали себе стійкими до магнітних бур. Навіть абсолютно здорові люди зіткнуться з мігренями, зниженням концентрації уваги та перепадами настрою.

Очікується, що в періоди особливо сильних магнітних сплесків люди почнуть швидше втомлюватися і навіть безпричинно дратуватися. Також можливі напади ознобу.

Свою думку щодо магнітних бур раніше висловлювала в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун – вона вважає, що магнітні бурі аж ніяк не пов’язані з головним болем.