Магістральні риси історії мають здатність повторюватися

0
406

Світ змінюють сміливі, ті, хто не шукає комфортних зон, а готові виходити за межі своєї безпосередньої роботи і докладати усіх зусиль задля творення кращої держави й успішнішого суспільства.

Сьогодні упродовж дня із задоволенням спілкувалася саме з такою особистістю – людиною-історією, письменником і громадським діячем Володимиром Яворівським.

Вразила надзвичайна відкритість і безпосередність легендарної особистості, яка через усе своє життя пронесла щиру любов до України і втілила її у численні літературні твори та громадські ініціативи.

І спілкуючись за кавою з львівською молоддю, і в особистій розмові Володимир Яворівський не лише дуже чітко і правдиво висловлюється про найбільш злободенні проблеми нашої країни, а й прозірливо, з висоти досвіду, пропонує рецепти подолання цих проблем.

Переконана, що саме такі особистості, їхня активність, невсипуща сила і талант є тією основою, на якій уже скоро ми зможемо побудувати по-справжньому успішну країну, країну великих здобутків і перемог.

Пишаюся знайомством з паном Володимиром і тим, що він є частиною нашої команди, одним із її натхненників і генераторів.

Знаково також, що сьогодні у Львівській філії Європейського університету та переповненій залі Львівської обласної універсальної бібліотеки Володимир Яворівський розповів про свій найновіший роман «В мене вечеряв Ісус». Знаково саме тому, що у романі йдеться про Княгиню Ольгу – величну правительку Київської Русі, яка принесла тогочасній нашій державі мир та успішний розвиток.

Усім відомо, що магістральні риси історії мають здатність повторюватися і уже скоро, після президентських виборів, ми маємо нагоду стати безпосередніми співтворцями історії про ще одну непереможну Жінку-лідера, Жінку-творця нової успішної країни.

Щиро у це вірЮ!