Листування з Донбасом: як діти заходу та сходу об’єднують Україну (фото)

0
1100

Поки в усій країні люди поділяються на зелених і червоних, тих в чиїй країні війна і чия хата скраю, на схід і захід – в одній зі шкіл міста Львова, ліцеї імені Івана Пулюя, учні 3-А класу, здавалося б маленькою, але такою потужною справою об’єднують цілу Україну, листуючись зі своїми однолітками, у чию домівку прийшла негода – ступила нога російського агресора.

Минулого четверга, 2 травня, маленькі учні ліцею отримали відповіді на свої Великодні листи з привітаннями, які вони надсилали своїм друзям до Слов’янська. Журналіст «Цинічного Львова» завітав до ліцею імені Пулюя, щоб розділити з дітьми їх радість та поспілкуватись з маленькими творцями майбутнього України.

Одна з учениць класу, Яринка, розповіла про свій подарунок:
«Я отримала листи від двох дівчаток, з якими я переписуюсь. Одна з них, Ліза, відправила мені шпильку для волосся. А ще подарували горщик для квітів, зроблений своїми руками. Я відправляла дівчатам одну свою роботу, два листи, блокноти та стікери».

Вже упродовж року діти зі, здавалося б, таких далеких куточків країни спілкуються між собою. З листів вони дізнаються про захоплення та вподобання один одного, після чого обмінюються гарними та корисними подарунками: комплектами для створення прикрас для дівчаток та дитячими літальними тарілками для хлопчиків.

Розпочали таке спілкування діти зі сходу України, а учні львівського ліцею з цікавістю підтримали таку ініціативу.
Коли до класу приходить довгоочікувана посилка від друзів-східняків, дітки збираються всі разом та розпаковують величезну коробку з пакунками, по черзі називаючи адресатів. Цього разу лист отримала і Галина Василівна, класна керівничка 3-А класу ліцею імені Івана Пулюя.

Галина Василівна разом з вчителькою трудового навчання, Марією Василівною, підтримують своїх учнів та допомагають їм втілювати у реальність задуми, підготовлюючи макети листівок та допомагаючи їх оформляти.

Як ми всі знаємо, діти – майбутнє будь-якої держави. Якщо в Україні є такі діти, як учні ліцею Пулюя та їх друзі зі Слов’янська, то ми можемо з впевненістю сказати, що майбутнє у нашої країни таки є.