Львівський бомонд два дні гуляв на пишному весіллі працівниці ДБР та колишнього прокурора (ВІДЕО)

0
469

Впродовж двох днів, 7-8 жовтня, у п’ятизірковому комплексі Emily Resort святкували пишне весілля колишнього прокурора Ростислава Ільницького та колишньої працівниці відділу кадрів територіального управління ДБР у Львові Роксолани Москви. Вітали молодят 800 осіб, серед них прокурори, колишні працівники правоохоронних органів, ДБР, податкової та депутати.

Про це повідомляє LVIV MEDIA.

Наречений 31-річний Ростислав Ільницький – колишній прокурор. У 2019 р. був у Радехові заступником місцевого прокурора. Після цього планував стати головним прокурором Херсонської області, але не вийшло. А кілька місяців тому Ільницький за власним бажанням звільнився з посади прокурора прокуратури Печерського району Києва.

Наречена – 27-річна Роксолана Москва, колишня працівниця відділу кадрів територіального управління ДБР у Львові. Роксолану звільнили із бюро у березні 2022 року, однак згодом вона через суд вирішила повернутися на роботу. У вересні 2022 року Восьмий апеляційний адміністративний суд поновив її на посаді та стягнув на її користь 231 тис. грн за вимушений прогул. Однак, зараз ДБР оскаржує це у Верховному суді і рішення апеляційної інстанції не набрало законної сили. Окрім того, наречена – донька відомої у Львові адвокатки та бізнеследі Богдани Москви та родичка колишньої дружини ексочільника ДБР Романа Труби.

За даними журналістів, святкування тривало два дні. У перший день, у пари було понад 300 гостей. Для них виступали Олександр Пономарьов, Ольга Полякова, гурт «Дзвони сонця». Ведучим свята був шоумен Григорій Решетнік. Другого дня гостей розважав Дзідзьо, було запрошено 500 осіб, святкування було оформлене в українському стилі.

У списку гостей відшукали депутатів Львівської міської ради Юрія Ломагу та Олексія Різника.

«Серед запрошених був Василь Телиця, імовірно, екскерівник управління з організованою злочинністю МВС України у Львівській області, та Святослав Мазурик. Чоловік з таким же ж ім’ям та прізвищем працював у прокуратурі Києва, та погорів на хабарі у 100 тис. доларів. Також серед гостей був Сергій Мальков. Імовірно, йдеться про одіозного колишнього податківця, матір якого є основною фігуранткою у справі про крадіжку львівського комунального майна, відомої як «Афера століття», а сам Мальков був звільнений з ДФС після розголосу історії з купівлею Maserati, щоправда, йому вдалося поновитися у структурі», – йдеться у матеріалі.

Також серед гостей багато відомих бізнесменів, адвокатів, кандидатів в депутати та їхні діти.