Львівський активіст закликав бойкотувати відому у місті мережу ресторанів

0
11826

Громадський діяч Михайло Яворський закликав львів’ян бойкотувати відому у місті мережу ресторанів холдингу FEST.

“Після того, як львівські підприємці прогнулися під одеських сєпарів – можна починати свідомим львів’янам бойкотувати їхній бізнес у Львові”, – повідомив на своїй сторінці у фейсбук Михайло Яворський, передає “Цинічний Львів“.

Немає опису.

Своє рішення він мотивував тим, що один із власників холдингу FEST Андрій Худо на своїй сторінці у фейсбук заявив про заміну деяких світлин у нещодавно відкритому в Одесі ресторані – “Реберня”.

“Ми змінили частину експозиції оскільки деякі роботи викликали обурення одеситів”, – зазначив Андрій Худо.

Немає опису.

Немає опису.

Проте під його дописом відомий одесит Сергій Стерненко зазначив, що таким чином “Реберня” тільки втратила лояльний клієнтів.

Немає опису.

Сьогодні сайт “Діло” повідомив, що власникам львівської «Реберні» в Одесі оголошують бойкот через “жарти” на стінах та саркастичні малюнки.

Так, до прикладу російську імператрицю Катерину зобразили з валізами та табличкою “Ростов”. Обурило деяких одеситів і картинка з прибитим цвяхом язиком та надписом “мова”.
Дискусія розгорілася у групі на майже 150 тисяч учасників «Одесса и всё что её касается – Лучший город на земле. Odessa». Тут розмістили фотографії з закладу «Реберня», який у квітні відкрився в центрі міста і його власниками є львів’яни.

«Катерина – засновниця нашого міста, робити малюнки з відправкою її в Ростов – некоректно. Дюк був зовсім не останньою людиною в місті, який дуже багато зробив для розвитку Одеси – зображений з валізою і написом «понаїхали». Дюк сюди не «понаїхали» на відміну від реберні. Це людина, чию пам’ять поважають в нашому місті… Подобається реберні чи ні, але місто від дня свого заснування було і є російськомовним», – пише один з користувачів.