Львівські волонтери та громадські діячі привітали дітей з дитячого будинку “Оріана” у місті Бориславі зі святом Миколая

0
2415

Львівські волонтери, громадські дяічі та просто небайдужі люди зібрали подарунки та організували свято Миколая для дитячого будинку “Оріана” у місті Бориславі в рамках благодійної акції “Миколай прийде до кожного”.

Про поїздку до дітей розповів свої враження координатор акції та громадський діяч Віталій Смірнов

“В першу чергу дуже дякую усім хто долучився до даної акції!!! Хто допоміг матеріально, молитвою або теплим словом, насправді ви молодці!!!
Щодо поїздки у дитячий будинок “Оріана” у Бориславі: спакували окремо кожній дитині подаруночки і окремо віднесли на склад: миючі засоби, фрукти, солодощі, одяг і засоби особистої гігієни. До акції долучився й магазин дитячого одягу tatoshka.ua.

Діти були дуже раді, особливо малеча, зразу обнімали і хотіли на руки до Миколая. В очах старших дітей, виднівся сум…”, зазначив координатор акції Віталій Смірнов.

Також своїми думками поділився і один з засновників цієї акції Михайло Яворський: “Ми по справжньому багаті тоді, коли можемо ділитися з іншими!
Дякую хлопцям, що продовжили колись розпочату акцію “Миколай прийде до кожного” і відвідали дитячий будинок не у Львові де у це свято подарунків не бракувало, а за 100 км від Львова у місті Бориславі.
Дякую всім хто долучився і підтримав цю акцію.
Разом зможемо більше!
“.