Львівські події 2019 року: найгучніші анонси

0
508

Львів не просто так вважається культурним і науково-освітнім центром України, це одине з найстаріших міст, засноване Данилом Романовичем в 13 столітті. Безліч міських архітектурних споруд до цих пір знаходяться в прекрасному стані, а історичний центр Львова внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. У 2009 році місто отримало звання культурної столиці України, і щорічно доводить, що гідне цього статусу. На афіші Львова регулярно з’являються анонси гучних подій: сюди приїжджають виступати відомі рок-групи, театральні трупи, проводяться фестивалі і концерти.

Поверніть мені мій 2007

Найгучнішою подією цього року можна назвати приїзд культової фінської рок-групи з нульових – The Rasmus. Піку популярності група досягла на початку нульових. У ті часи всі фанати року мріяли лише про одне – щоб вони приїхали зі своїм концертом в Україну. Якщо ви все ще ні разу не побували на живому виступі Лаурі Юльонен, якщо ваші нерви все ще тремтять від бек-вокалу Ееро Хейнонена, якщо струни вашої душі здригаються в унісон з рухами пальців гітариста Паулі Рантасалмі, то вам обов’язково варто замовити квитки вже зараз, поки ще є вільні місця на території «Арени» Львова.

Часу до концерту ще багато – подія запланована на 27 жовтня 2019 року, неділю, так що вільний час знайти зможе кожен. Це безцінна можливість особисто зустрітися з кумирами та почути улюблені хіти наживо.

Театральні вистави, які варто відвідати
Театри Львова користуються великою популярністю у знаючої публіки, тому тут виступають тільки найкращі трупи. Пропонуємо кілька заходів, які варто відвідати:

1.Dakh Daughters. Жіноча театрально-музичний гурт являє собою унікальний театральний феномен, який завоював популярність далеко за межами України. Колектив виступає у Франції, Польщі, Німеччини, Австрії та інших європейських країнах. 7 жовтня вони приїдуть до Львова, де збираються дивувати публіку новими проектами. Виступ відбудеться в стінах Національного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької.

2. Триб’ют-шоу Адріано Челентано. Ім’я цього великого актора не потребує представлення – він знімався в кіно, писав і співав пісні, грав в театрі, займався режисурою і композиторською діяльністю. 5 листопада в Львівському театрі опери та балету відбудеться триб’ют-шоу, де кращі музиканти сучасності будуть співати головні хіти легендарного італійця. Адольфо Себастьяні вдається вкрай достовірно відтворювати манеру і голос легенди, а для вас це прекрасна можливість почути всі головні хіти великого маестро, як якщо б ви на машині часу особисто відвідали живий виступ самого Адріано Челентано.

3. Дитячий спектакль ЛЯЛЬКИ #LOLSHOW. Сімейне музичне шоу за участю улюблених в усьому світі ляльок – чудовий захід для спільного відвідування з дітьми. Тим більше, що дітям до 4-х років вхід безкоштовний.

Про всі події не розкажеш в одній статті, а в цьому році у Львові буде справді багато різних концертів, фестивалів і театральних вистав. Вивчайте афішу міста, щоб не пропустити найцікавіше!