Львівські перевізники висунули ультиматум і хочуть підняття підняття тарифів на проїзд у маршрутках

0
1438

Львівська обласна організація ВГО «Всеукраїнська Асоціація Автомобільних Перевізників» виступила із заявою щодо необхідності переглянути чинний тариф на перевезення у Львові.

Саме з цього приводу перевізники скликають завтра брифінг.

«За останні два місяці спостерігаємо різкий скачок цін на пальне. Якщо в серпні вартість дизельного пального на заправках Львова коливалась від 25 до 27 гривень (дрібногуртова ціна – 24,5 гривень), то сьогодні заправки Львівщини відпускають дизельне паливо по 32 -33,5 гривень. Водночас дрібний гурт по цінах практично зрівнявся з цінами заправок. Дизельне пальне є основною статтею затрат у собівартості тарифу.

Автотранспортні підприємства Львова більше місяця тому подали розрахунки до Львівської міської ради. Проте з боку влади будь-яка реакція на наші звернення відсутня. Раніше ми попереджали про імовірність збоїв в роботі автомобільного пасажирського транспорту. Сьогодні вже можна спостерігати відсутність автобусів на маршрутах після 20:00, причому на тих маршрутах, де раніше автобуси працювали допізна. Про вихідні дні не говоримо, тому що кількість автобусів значно менша, а на окремих автобусних маршрутах вони повністю відсутні», – йдеться у заяві.

Як стверджують перевізники, відсутність належного реагування з боку Львівської міської ради на виклики ринку призведе до повної зупинки автомобільного пасажирського транспорту.

Тому вони нагадують про «нагальну необхідність прийняття рішення про перегляд чинного тарифу Львівською міською радою в прискореному порядку».