Львівські перевізники говорять, що підвищення вартості проїзду неминуче (ПОДРОБИЦІ)

0
467

У Львові перевізники заговорили про перегляд вартості проїзду у громадському транспорті, адже через обмеження пасажиропотік зменшиться щонайменше вдвічі.

Про це розповів керівник “АТП-14630” Ігор Самардак, інформує “Твоє місто”.

“У транспорті в умовах епідемії залишаться обмеження щодо сидячих місць. Ми маємо розуміти, що це вже будуть інші розрахунки вартості перевезень. Прикро, коли кажуть, що хтось хоче додаткових грошей чи підняття тарифів. Водій, який виїжджає на маршрут, десь на такій межі ризику, як лікар. І це не той момент, коли можливо заробляти. Просто машини повинні їздити і виконувати соціальну функцію”, – говорить Ігор Самардак.

Власне вихід з кризи виглядає найважчим, каже він. Бо при мінімальному запуску транспорту на спецрейсах прибутків немає, але і витрати мінімальні. А щоб випустити всі рейси знову, потрібне значне капіталовкладення, зокрема, щоб  повернути моментально водіїв на роботу.

“А випустити автобуси треба, бо від того, як поїдуть машини, і як люди добиратимуться до робочих місць, залежатиме, як запрацює економіка загалом”, – наголосив Ігор Самардак.