Львівські патрульні врятували молоду львів’янку, яка хотіла вчинити самогубство (ФОТО)

0
781

Нічна зміна, у неділю 2 лютого, для патрульних 1 батальйону Дмитра Войтовича та Ярослава Романишина почалася з екстреного виклику: «Спроба самогубства» на вулиці Довженка.

У Патрульної поліції Львівської області повідомили: рідні 38-річної львів’янки викликали патрульних через те, що вона зачинилася в кімнаті у збудженому стані і погрожувала, що заподіє собі лихо. Будь-які спроби її відмовити не давали результату: вона погрожувала, що переріже собі вени або зістрибне з 3 поверху.

Лейтенанти поліції зрозуміли, що спілкування через двері ефекту не матиме, а виламувати їх ризиковано, адже поведінка жінки не передбачувана.

Патрульні викликали рятувальників, які підставили драбину до 3 поверху і інспектор Ярослав, без вагань, піднявся до Анни (так звуть жінку, яка хотіла заподіяти собі смерть).

Напарник, тим часом, попередив медиків, щоб вони зайшли, щойно відкриють двері до кімнати. Патрульний почав обережно спілкуватися із жінкою і йому таки вдалося зайти до її сховку.

Лейтенант Романишин: «Пані Аню, я хочу з вами по-людськи поговорити».

Анна: «Я не довіряю чоловікам, бо обидва найближчих мене зрадили».

Лейтенант Романишин: «Тримайте мене, щоб я не впав, бачите, яка висота?»

Анна: «Ой, не треба мені ще однієї смерті, тримайтеся. Пів року тому чоловіка поховала».

Лейтенант Романишин: «Я знаю і дуже Вам співчуваю. Можна я з Вами зайду поспілкуюся?»

Анна: «Можна».

Львів’янка була схвильована і засмучена. Ярослав вислухав жінку і відчинив двері медикам, які госпіталізували 38-річну громадянку до медзакладу.