Львівські медики врятували життя маленької дитини, діставши з її кишківника магнітик(ФОТО)

0
1240

Хірурги Львівської обласної клінічної лікарні ОХМАТДИТ дістали магнітики з кишківника 4-х річної дитини.

Про це пише “Цинічний Львів” з посиланням на Леополіс.

Стороннє тіло пробуло у тілі дитини 3 доби. У дитини болів животик, була рвота і ознаки кишкової непрохідності. Стороннє тіло лікарі побачили на рентгені – то були магнітики.

«У погоню за магнітиками вирушила ціла команда Супергероїв-лікарів. На підмогу викликали авторитетного лікаря-ендоскопіста Олега Кочеркевича із ЗУСМДЦ і разом з нашою лікаркою-ендоскопісткою Марта Лучак малечі зробили колоноскопію і фіброгастроскопію. Але магнітик добре заховався від лікарів у травному тракті – його не виявили», – йдеться у повідомленні.

Щоб його дістати, довелося приймати рішення про операцію. Справа у тому, що за 3 доби магнітик потрапив зі шлунка у кишківник, викликав кишкову непрохідність і дістати його по-іншому просто було ніяк.

Хірурги виконали лапаротомію і ентеротомію – і ось магнітик уже у руках лікарів! В операційній попрацювали хірурги Bohdan Malovanyy, Роман Стеник, Oleg Sodoma, Тарас Пацюрко, анастезіолог Anna Khovanska, медсестри Іванна Крет і Оксана Кузишин.

Малеча почуває себе добре і вже виписана додому.

«Мами і тати, пам’ятайте – якщо ваша дитина проковтнула стороннє тіло, найкраще звернутися до лікарів якнайшвидше, тоді буде більше шансів дістати зловмисника без операції, а ще НАГЛЯДАЙТЕ ЗА МАЛЕЧОЮ!» – закликали лікарі.

Нагадаємо, що нещодавно у Львові лікарі врятували дитину, що проковтнула кілька десятків магнітних кульок