Львівські медики-прикордонники здобули призове місце на змаганнях у Польщі

0
1123
Як інформують у прес-службі АДПСУ, у польському місті Бєльсько-Бяла відбулися міжнародні змагання з медичного рятівництва, де з успіхом виступила команда Військово-медичного клінічного центру Держприкордонслужби у Львові.

Команда медиків-прикордонників у складі Андрія Іващенка, Любові Кашицької, Назара Туріва та Аліни Коваль зуміла вибороти перше місце у завданні, де враховували швидкість та злагодженість команди при наданні допомоги.

У 14-му міжнародному зимовому змаганні взяло участь 35 команд. Аби перевірити свої навики, учасникам довелося надавати допомогу потерпілим у ДТП, рятувати людей з ножовими та вогнепальними пораненнями, а також   під час масових надзвичайних пригод. Крім того, команди перевіряли на знання реанімаційних заходів та евакуації потерпілих.

Делегація Львівського Військово-медичного клінічного центру Держприкордонслужби також взяла участь у медичній конференції “Дії нейропаралітичної зброї на організм людини”.

Для українських медиків-прикордонників участь у таких заходах  це не лише удосконалення своїх практичних навичок,  а ще й нагода обмінятися досвідом з іноземними колегами та ознайомитися із найсучаснішими методами надання допомоги.