Львівська пошукова група знайшла мертве тіло зниклого студента ЛНУ ім. Івана Франка

0
9371

“17.06.19 в місті Львів зник студент другого курсу університету ім. Ів. Франка – Савляк Денис. Останній раз на зв’язок із батьками та одногрупницею виходив вдень. Остання відома локація: Винниківський ліс, звідки висилав фотографію.” – йдеться у повідомленні.

Зі слів одногрупниці, хлопець був в поганому настрої, але планував йти до свого гуртожитку.

“18.06.19 до нас звернувся батько Дениса із проханням допомогти у пошуку сина. Заяву в поліцію про зникнення сина батьки написали вже ввечері 18.06, тому враховуючи це, а також інформацію, що хлопець ніби вийшов з лісу і пішов до торгового центру, було прийнято рішення розпочати пошук в лісі зранку. 19.06.19 до нас звернулись вже з правоохоронних органів із проханням допомогти у пошуках зниклого. Група у складі трьох кінологічних розрахунків: (Ольга Бобрицька+лабрадор Акело, Андрій Дереневський+ нім.вічарка Джелла, Гончарук Галина+ малінуа Іштар), а також ще двох членів нашої команди (Лігаєвої Альони і Божко Павла), які страхували нас, працювали “топтунами” вирушила на пошук.” – продовжують пошуковці.

Сам Виниківський ліс знаходиться фактично на околиці Львова і частинами прилягає до декількох вулиць, це популярне місце відпочинку, там багато місць для пікників і прогулянок. Кінологи прийняли рішення поділити місцевість на умовні ділянки пошуку, та почати з місця, де хлопець міг зайти до лісу.

На 27 хвилині пошуку собака знайшов тіло хлопця.

“Працював розрахунок Гончарук Галина з бельгійською вівчаркою (малінуа) по кличці Іштар. Собаки нашого загону не навчені працювати по неживим людям, але собака поводив себе так само як поводить, коли локалізує запах живої людини, звужуючи коло пошуку.” – розповіли волонтери.

Поліція встановлює обставини смерті хлопця. Триває слідство.