Львівська міськрада спростувала свою заяву про максимальну заповненість лікарень

0
355

Усі п’ять міських лікарень, які приймають хворих на коронавірус, заповнені лише на 23,9%. Хоча ще вчора керівник охорони здоров’я Львова Володимир Зуб казав, що лікарні заповнені на 95%. 

Про це повідомила очільниця міського штабу з протидії коронавірусу Галина Слічна, передає “Твоє місто”.

“Заповненість лікарень залежить від того, як буде розгортатись захворюваність. Нашими новими госпітальними базами стали лікарня швидкої медичної допомоги, 4-та лікарня і 5-та лікарня. Лікарня швидкої допомоги вже приймає таких пацієнтів.

Щодо 4-ої і 5-ої лікарень, ми вирішили наразі передати на долікування. Тобто пацієнти з 8-ої і 1-ої, які вже добре себе почувають, але мають певні клінічні ознаки, будуть переведені до однієї з двох нових госпітальних баз”, – каже Галина Слічна.

За її словами, 1-ій міській клінічній лікарні перебуває 76 пацієнтів, а лікарня може прийняти 170 осіб, у 8-ій міській клінічній лікарні –  70 пацієнтів, а лікарня готова прийняти 250 осіб, у міській лікарні швидкої медичної допомоги –  74 пацієнти, а потужність лікарні для лікування коронавірусних хворих –  300 ліжкомісць. Ще 150 місць є у 5-тій лікарні та 50 місць — у 4-ій лікарні.

Загалом у Львові підготували 920 ліжкомісць для лікування хворих із коронавірусною інфекцією. Наразі наповненість цих лікарень становить 23,9%

До слова, за даними МОЗ, завантаженість ліжок на Львівщині становила  42,95%, що не перевищує допустимий показник у 50%.