Львівська міськрада опублікувала карту України без Криму і назвала це “прикрою помилкою”

0
482

Вчора, 22 грудня офіційний YouTube-канал Львівської міської ради опублікував чотири відеозаписи з картою України без Криму. Наступного дня відео видалили, а карту пообіцяли переробити.

Про це повідомляє “Громадське”, посилаючись на відділ громадського партнерства Львівської міської ради.

У відділі розповіли, що Львівська міська рада щороку організовує конкурс, який називається “Зробимо Львів кращим”. У межах цього конкурсу громадські організації подають свої ідеї, а потім експертна комісія обирає кращий проєкт, який будуть реалізовувати наступного року. Один із таких проєктів подала громадська організація “Батьки в дії”.

“То були чотири відеоролики, які стосувалися громадянської освіти та молоді. Там навчали дітей, як вони можуть долучитися до управління містом. І там були різні графічні елементи. На жаль, справді була така прикра помилка”, — розповіли нам у Львівській міській раді.

У міськраді додали, що громадська організація, яка була організатором цього проєкту, зараз переробляє ці відеозаписи. Згодом їх оприлюднять із виправленою картою.

Голова ГО “Батьки в дії” Юлія Гвоздович у коментарі ZAXID.net сказала, що присутність карти без Криму вони не помітили.

“Проєкт робили батьки-пластуни на волонтерських засадах, ночами, лише з найкращими бажаннями для дітей міста, щоб вони були громадсько свідомі. Без жодних злих намірів усі троє пропустили (карту без Криму — ред.)… Перепрошуємо за таку помилку. Крим — це Україна”, — зазначила Гвоздович.