Львівська адміністративна машина порятунку крісла Порошенка – усі махінації та схеми

0
1041

Виборці львівщини відіграють одну з найвагоміших ролей на президентських виборах 2019. Про це свідчить те, що з початку передвиборчої гонитви Банкова зробила ставку на адміністративний ресурс області. Зокрема голова Львівської ОДА Олег Синютка, користуючись службовими повноваженнями, досить часто агітував проголосувати за Петра Порошенка, а районні та міські штаби переповнені чиновниками, які ладні будь-якою ціною не спаплюжити імені Порошенка. Про це повідомляє “Карусель 19”, громадська ініціатива протидії фальсифікації виборів.

І хоча Олег Синютка прокоментував звинувачення в свою сторону, мовляв “все в порядку і жоден чиновник з керівного складу не бере незаконної участі в кампанії”, журналістам таки вдалось отримати беззаперечні факти та схеми передвиборчого тиску на виборців з боку чиновників, в якій задіяно більше ніж 400 осіб!

Як розприділили ролі у Львівському обласному штабі
Очільником його є сам голова ОДА Олег Синютка. Та насправді за усі оперативні процеси відповідає Анатолій Романюк, відомий львівський політтехнолог. Його покликання – адаптувати всеукраїнські технології до регіональних особливостей. Романюк перебуває у товариських відносинах з політтехнологом Банкової – Ігорем Гринівом. Ступінь довіри – молодший брат Ігоря, Юрій працює у штабі “під Романюком”.
Гринів-молодший, керівник держпідприємства “Львівстандартметрологія”. Виконує функцію відповідального за процес фінансування усіх проектів штабу в області: псевдоволонтерство, агітаційні групи, тощо.

Ще один Гринів, син Юрія Максим їздить районами області та навчає роботі “орговиків”. Допомагає йому у нелегкій справі Віталій Корецький, він же радник голови ОДА, він же керівник проекту “Децентралізація. Львівщина”, який частково фінансує USAID. Цікаво чи в курсі американські представники, що, по суті, вони фінансують рекламу Порошенка?

Ігор Слівецький відповідає за “паперову роботу”, забезпечує наявність потрібних виборчих протоколів у комісіях. Не дивно, адже саме він знає усі тонкощі цієї справи – з 2002 року регулярно працює в Окружних виборчих комісіях, через що знає поіменно і тих, хто стане в пригоді, і тих, хто діє по закону.
До речі, представником закону є адвокат штабу – Орест Злобін, який від початку БПП є одним з керівників огранів партії в області. Працює на пару з Володимиром Гурським.
Але чому ж посада сих двох найменується “адвокат” а не “юрист”? Готуються до майбутньої роботи в судах?

Квіткою серед будячків є 25-річна Анастасія Окряк, старша спеціалістка по базі даних виборців, яких залучають до проектів штабу. “На телефоні” сидить Петро-Василь Музика, який відповідає за організацію роботи кол-центрів.

Менеджером в області Всеукраїнського проекту штабу Порошенка МАГ (малі агітаційні групи) є партієць Степан Панюца, котрий до 2017р. був начальником організаційного відділу ОДА. Контролером “волонтерів” по ТА (точкам агітації) є 58-літній Ігор Гогоша, помічник нардепа А. Антонищака та кандидат від Радикальної партії Ляшка на останніх виборах до міськради.

Секретарем по “оргу” в ЛОШ (Львівський обласний штаб) працює Віктор Зінчук, кан. політ. наук., доцент, старший викладач Кафедри соціології ІГСН НУ “Львівська політехніка”.

Прес-секретарем ЛОШу призначено головреда регіональної дирекції ПАТ “НТСУ” (“Суспільне телебачення”), котре “кічиться” своєю рівновіддаленістю від кандидатів, Оксану Клим. У 2015р. вона була кандидатом до міськради від НРУ.

Загалом Центральний обласний штаб налічує 45 осіб. Він покликаний координувати роботу 31 міського та районного штабів. Також у самому Львові створено 6 районних штабів, котрі підпорядковують міському штабу.

Усього нараховано понад 400 осіб – ціла адміністративна машина порятунку крісла Порошенка.