Львівщина за крок до “червоної” зони карантину

0
1415
В області закриються навчальні та культурні заклади, а кафе та ресторани будуть працювати на виніс Дистанційне навчання та робота закладів харчуванняу ЛОДА повідомили про введення нових карантинних умов.
Про це пише “Цинічний Львів“.
Сьогодні на брифінгу у приміщенні ЛОДА щодо епідеміологічної ситуації повідомили чи перейдуть школи та ВНЗ на дистанційне навчання.
Рівень захворюваності на COVID-19 у Львівській області має показники червоної зони. Наразі менш як двох тисяч нових випадків за добу не опускається, у п’ятницю 21 січня подолали рівень у 3300 осіб.
“З 17 числа Львівщина перебуває у помаранчевій зоні епідеміологічної небезпеки показники, які ми маємо захворюваності тривожать Департамент охорони здоров’я. У Центрі профілактики охорони здоров’я о 17 годині відбудеться обласна комісія епідеміологічної безпеки з надзвичайних ситуацій. Ми виступимо з пропозицією припинити навчання у всіх закладах освіти”, – повідомляє регіональний координатор з питань вакцинації від коронавірусної інфекції на Львівщині Олег Когут.
На сьогоднішньому засіданні має відбутись обговорення таких пропозицій:
1. З 26 числа припинення навчання всіх закладів освіти, окрім дошкільної;
2. Заборона всіх розважальних масових заходів;
3 Обмеження щодо кількості осіб, які перевозяться в транспорті : не більше 50%
“Два показники визначені постановою кабінету міністрів відповідають в нашій області таким, як визначено в червоній зоні”, – наголошує Орест Черемис.
Протягом останніх двох тижнів з 11 січня по 24 січня у 1754 дитини підтверджується COVID-19.
В разі погіршення з першого лютого буде рекомендовано: закриття закладів культури, та робота закладів харчування на винос.
Немає опису.
Анна Дмитрів спеціально для ІА «Цинічний Львів».