Львівщина переходить у “червону” карантинну зону: відомо, що заборонять і закриють

0
1274
Львівщина офіційно увійшла в “червону” зону карантинних обмежень. 

Про це повідомив під час пресбрифінгу директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис, передає”Еспресо.Захід”.

“Учора відбулося засідання обласної комісії з питань ТЕБ і НС, яке прийняло рішення (не рекомендаційно, а в обов’язковому порядку!) на всій території Львівської області від сьогоднішнього дня, 23 березня (що збіглося з відповідним зонуванням, визначеним постановою Кабінету Міністрів) про перехід у “червону” зону. Тобто всі карантинні обмеження, визначені згаданою Постановою, починають діяти на території Львівської області”, – повідомив посадовець.

Тенденції останніх днів він назвав “надзвичайно песимістичними”. Наприклад, минулої п’ятниці, 19 березня, було встановлено антирекорд за кількістю госпіталізованих за добу – 338. Щодня до служби екстреної медичної допомоги надходить понад 150 викликів. Ситуація особливо загострилася в останні дні.

“Стабілізувати її нам дозволить лише дотримання вимог карантину. Кожен із нас на своєму місці повинен чітко зрозуміти, що іншого шляху, крім того, як чітко, дисципліновано і жорстко дотримуватися всіх вимог карантину немає”, – наголосив головний медик області та вкотре закликав мешканців області уникати місць масового скупчення, масових зустрічей і святкувань, старатися виходити в місто лише за крайньої необхідності, завжди одягати маску і не забувати про гігієну рук.

Також Орест Чемерис повідомив, що на стаціонарному лікуванні у визначених “ковідних” закладах перебуває 2774 пацієнти. Понад 200 – в реанімаційних відділеннях. Завантаженість ліжкової мережі становить 63%: “В обласній інфекційній лікарні перебуває 255 хворих, у Центрі легеневого здоров’я – 202, у лікарні швидкої медичної допомоги – 409, у госпіталі інвалідів війни – 319. Найбільш завантаженими лікарнями в області залишаються Стрийська міська і Новояворівська районна лікарні, де на лікуванні перебуває понад 160 пацієнтів”.

Немає опису світлини.