Львів’яни зможуть безкоштовно прочіпувати своїх собак

0
756

Цьогоріч у Львові було прийнято нові Правила утримання і поводження з домашніми тваринами, згідно з якими ідентифікація власницьких собак мікрочіпом стає обов’язковою. Саме тому відучора в ЛКП “Лев” стартувала акція з безкоштовного чіпування домашніх собак. Про це пише “Львівський портал”, покликаючись на Львівську міську раду.

Серед переваг ідентифікації улюбленця мікрочіпом:

– Можливість підтвердження того, що це ваш собака.

– Можливість повернення втрачених або вкрадених тварин в Україні та за кордоном.

– Можливість виїзду з твариною за кордон.

– Можливість страхування тварини.

Безкоштовну послугу з чіпування можна отримати в ЛКП “Лев”. Також прочіпувати улюбленця можна безкоштовно або на пільгових умовах в інших приватних ветклініках, адреси яких — за посиланням: https://cutt.ly/srA06hD

Вартість послуги на пільгових умовах становить 99 гривень. Акційне чіпування проводиться лише для собак, які проживають на території Львова.

Тварина має бути попередньо зареєстрована господарем на сайті animal-id.net, у єдиній міській базі та отримати реєстраційний жетон. Усі ці послуги можна отримати безпосередньо у ветеринарній клініці, де проводиться чіпування.

Собака повинна мати щеплення від сказу, яке було зроблене не пізніше, ніж за рік до моменту чіпування.

Зареєструвавши тварину на сайті та обравши ветеринарну клініку зі списку, можна одразу здійснювати візит. З собою необхідно мати: паспорт громадянина України, ветеринарний паспорт собаки і тварину.