Львів’яни вимагають від “Львівгазу” аудиту тарифу та якісного сервісу (ФОТО)

0
323

Сьогодні, 14 вересня, у Львові Національний Корпус прийшов з візитом до “Львівгазу”. Представники партії передали в установу звернення щодо необхідності проведення прозорого аудиту тарифу на доставку газу. Євген Сюч-Солдатенко поспілкувався із співробітником компанії. Зокрема, поставив питання щодо завищених тарифів і надзвичайно низької якості сервісу. Під час дискусії представник “Львівгазу” намагався виправдати поганий сервіс “людським фактором”. До того ж стверджував, що тариф обґрунтований, не наводячи жодних цифр.

Про це повідомляє власний кореспондент “Цинічного Львова”.

У зверненні до “Львівгазу” вказані такі вимоги:

– проведення прозорого, незалежного, всебічного зовнішнього аудиту з метою опублікування усіх реальних фінансових показників компанії через її значну соціальну відповідальність та об’єм претензій, що виникли у громади щодо її роботи;

– обґрунтування тарифу за доставку газу у місті Львові та Львівській області, з чітким поясненням структури ціни та її аргументованості;

– припинення відключення львів’ян від газопостачання через протиправність таких рішень, особливо в період карантину;

– адекватної реакції на звернення громадян щодо нарахування неіснуючих чи ненаданих платіжок за послуги, а також щодо хамського поводження співробітників компанії з представленням публічного звіту щодо роботи компанії над вирішенням проблем львів’ян-скаржників.


“Ми передали запит і, сподіваюсь, отримаємо обґрунтовану відповідь з чітким розподілом по статтях видатків, оскільки на сайті “Львівгазу” написані загальні абстрактні фрази. У розмові з представником установи не вдалось дізнатися нічого нового. Людина відповідала завченими фразами та пропонувала розбирати кожен випадок і скаргу від львів’ян окремо. Та навіть перебуваючи тут, під будівлею установи, за кілька днів ми зможемо назбирати сотню звернень-скарг від користувачів “Львівгазу”, – заявив Голова Західного Терену Національно Корпусу Сергій Бевз після передачі звернення.

Зазначимо, що представники Нацкорпусу також передали у Державну аудиторську службу України звернення щодо аудиту компанії “Львівгаз”.

У Нацкорпусі наголосили, що аудит тарифу необхідний, адже вартість доставки блакитного палива від “Львівгазу” є надзвичайно високою у порівнянні з тарифами в інших великих містах України. До того ж “Львівгаз” – це компанія-монополіст на ринку доставки газу в нашому місті. Кінцева ціль Нацкорпусу у цьому питанні – «змусити компанію надавати достойний та економічно обґрунтований сервіс львів’янам». Саме тому, повідомили активісти, Нацкорпус Львівщини розпочинає кампанію проти свавілля “Львівгазу”.