Львів’яни хочуть заборонити послуги кінних карет в центрі міста

0
707

На сайті Єдиної системи місцевих петицій з’явилася електронна петиція від львів’янки Андріани Байло, у якій жінка зазначила: «2 листопада 2019 року у Львові сталася трагедія, під час якої налякані петардами коні некеровано побігли вбік пішохідної алеї, внаслідок чого постраждала 15-річна дівчина (перелом ноги), а також кобила, яку внаслідок отриманих травм було евтаназовано. Мешканці міста стурбовані цією трагедією та вимагають попередити подібні інциденти у Львові».

До слова, останній трагічний випадок, що пов’язаний з подібними розвагами та атракціонами з залученням коней під час надання послуг з катання на кінних каретех, не рідкість. У петиції мовиться, що з 2011 року у Львові сталося 5 надзвичайних ситуацій, у яких керманичі карет жорстоко поводилися з конями.

Авторка петиції вимагає: провести негайну перевірку виданих дозволів на катання в центральній частині міста та обмежити територіально послуги з перевезення кінними каретами, розробити правила надання послуг з використанням коней у Львові з чітким переліком місць безпечних для людей та коней і врахуванням гуманного ставлення до тварин.