Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    • Статті
    • Блоги
    • Відео дня
    • Інтерв’ю
    • Фото дня
    Facebook Instagram Telegram
    Цинічний ЛьвівЦинічний Львів
    • Цинічний
    • Політичний
    • Економічний
    • Культурний
    • Туристичний
    • Спортивний
    • Україна
    • Львівщина
    • Інше
      • Громадський
      • Історичний
      • Світ
      • Життя
      • Війна з Росією
      • Музика
      • Від шефа
    Цинічний ЛьвівЦинічний Львів
    Головна Сторінка » Львів’янка подаватиме в суд на лабораторний центр через неправильний результат ПРЛ-тесту її матері
    Цинічний

    Львів’янка подаватиме в суд на лабораторний центр через неправильний результат ПРЛ-тесту її матері

    adminBy admin26.06.2020Коментарів немає3 Mins Read
    Facebook Twitter Telegram

    Ольга Митник зі Львова збирається звернутись у прокуратуру та подати в суд на Львівським лабораторним центром через результати ПЛР-тестування для її матері. У жінки ПЛР-тест, який зробили у Лабораторному центрі, виявився позитивним. Дані приватної лабораторії — негативні.

    Про це повідомляє Суспільне, передає “Цинічний Львів”.

    Так наприкінці травня матері Ольги Митник була потрібна операція. Для цього мали підтвердити, що у жінки немає коронавірусу. Провели тест у Львівському лабораторному центрі та з різницею у декілька днів у приватній лабораторії. Результати прийшли протилежні. На той час симптомів у жінки не було.

    “Ми здаємо аналізи у державній службі, де виявляють коронавірус. В ті ж дати ми здали в приватному центрі. Там тест не показує COVID-19. Після того як я вже почала з’ясовувати чому так – зробили повторно та сказали, що (коронавірусу, ред.) не виявлено”, – каже львів’янка Ольга Митник.

    За тест у приватній лабораторії жінка заплатила 1,5 тисячі гривень. У такій ситуації жінка сумнівається, що у матері взагалі був коронавірус. А у Лабораторному центрі запевняють – у своїх результатах впевнені.

    “Що стосується безпосередньо дослідження, то ми гарантуємо за своє дослідження. Тому що вже переконалися в правильності проведення наших досліджень. Говорити за якісь відомчі лабораторії, приватні лабораторії я просто не компетентний, бо я не знаю рівень їхній, їхні знання, їхні обладнання. І при тому, я ні в якій мірі не знижую їхнього професіоналізму, можливо й так. Але кажу ще раз — що нюансів може бути багато”, – пояснює заступник директора Львівського Лабораторного центру Олег Когут.

    В очільника обласного департаменту охорони здоров’я Ореста Чемериса, запитуємо – наскільки точними є ПЛР-тести, яких в області роблять зараз понад 500 за добу.

    “Для того щоб визначити наскільки є якісний і правдивий результат, є багато компонентів. Перш за все ми говоримо про те, наскільки правильно зроблений забір, де саме відбувався забір, наскільки якісно та з дотриманням вимог цей матеріал був доставлений до лабораторного центру. І, відповідно, потім проводились дослідження”, – каже Орест Чемерис.

    На наше питання про те, чи були випадки, коли результати ПЛР-тестів були неправдивими, міністр охорони здоров’я Максим Степанов відповів так:

    “Я не розумію, що таке неправдиві результати. Ми ж з вами повинні знати в який спосіб робиться ПЛР-тестування. Спочатку приїжджає лаборант, який бере відповідне дослідження, з ротової порожнини, з носоглотки. І потім вже проводиться відповідне дослідження.

    Бувало, що в нас є клінічні ознаки коронавірусної хвороби, ПЛР-тест показує в нас негативний результат. Після цього проводиться ще одне дослідження. Обов’язково. Тому що ми маємо клінічні ознаки коронавірусної хвороби. Якщо і другий результат є негативний, у нас ще передбачено ІФА-тестування. Для того, щоб ми мали на 100% встановлений діагноз”, – сказав Максим Степанов.

    Тепер, за словами Ольги Митник вона хоче з’ясувати, які результати були правдивими через суд.

    коронавірус лабораторний центр Львів прл-тест суд
    Share. Facebook Twitter Telegram Copy Link

    Схожі публікації

    Цинічний

    У центрі Львова 14-річний підліток на самокаті влетів у 2-річну дівчинку

    23.04.2026
    Цинічний

    Біля Львова у ДТП загинула 63-річна водійка Hyundai Elantra (ФОТО)

    23.04.2026
    Цинічний

    Внаслідок авотрощі на Стрийщині загинув пасажир Toyota Avensis (ФОТО)

    20.04.2026
    Останні публікації

    У центрі Львова 14-річний підліток на самокаті влетів у 2-річну дівчинку

    23.04.2026

    Біля Львова у ДТП загинула 63-річна водійка Hyundai Elantra (ФОТО)

    23.04.2026

    На Львівщині психіатр за 2 тис. доларів обіцяв оформити інвалідність (ФОТО)

    21.04.2026

    Синоптики попереджають про сильні заморозки на Львівщині

    20.04.2026

    Внаслідок авотрощі на Стрийщині загинув пасажир Toyota Avensis (ФОТО)

    20.04.2026

    У Львові 25-річний чоловік вистрибнув з моста і загинув

    20.04.2026
    Цинічний Львів
    Facebook Instagram YouTube Telegram
    • Реклама на сайті
    • Контактна інформація
    • Privacy Policy

    © 2026 При повному або частковому відтворенні матеріалів активне посилання на cynicallviv.com.ua .обов'язкове. Адміністрація сайту може не поділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.
    E-mail редакції: cynicallviv@gmail.com

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.