Львів’янам зменшують оплату за комунальні послуги: за що платитимемо менше

0
363

30 квітня, рішенням виконавчого комітету Львова нарахування за опалення, спожите в квітні, зменшено на 45%, а нарахування за гарчу воду зменшено на 37%.

Прр це повідомили в пресслужбі Львівської міської ради, передає “Цинічний Львів”.

Таке рішення виконком прийняв вже вп’яте. Заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк наголосила на тому, що такі дії прийняті через зменшення ціни газу на ринку.

«Пропонуємо доручити ЛМКП «Львівтеплоенерго» і ЛКП «Залізничнетеплоенерго» провести зміни розміру нарахувань за послугу з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води споживачам категорії населення за квітень, у зв’язку із зміною ціни газу. Ціна на газ зменшується на 55%, відповідно нарахування на опалення зменшуємо на 45%, а нарахування за гарячу воду на 37%”, – додала заступниця.

За словами Ірини Маруняк, люди отримують платіжки менші на 200 грн. Рішення виконавчого комітету Львова «Про зміну розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води» ви можете переглянути ТУТ.

Нагадаємо, що сьогодні, 30 квітня виконавчий комітет Львова заявив, що 27 медичних працівників, які захворіли на коронавірус, отримають по 20 тис грн допомоги кожен.