Львів’ян та гостей міста запрошують на Великдень у Шевченківський гай

0
887

Гостей міста та львів’ян запрошують на благодійний фестиваль «Святкуймо Воскресіння разом» у Шевченківський гай. У Музеї народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького 5 травня відбудеться щорічний благодійний фестиваль «Святкуймо Воскресіння разом».

Про це  повідомили у Львівській міській раді. Цього разу це особливе дійство буде в межах Дня міста.

У програмі цьогорічного фестивалю — Архиєрейська Літургія з перекладом жестовою мовою, з 14:00 год до вечора традиційно лунатиме концерт за участі українських відомих музикантів. Виступатимуть: відома львівська співачка Соломія Чубай з гуртом «Джалапіта», гурт «Дико Brass», гурт «Popry vse», ХАС та всі охочі заведуть Кривого танця із Софією Фединою.

Окрім того, діятимуть до 15 різнопланових майданчиків. Цьогорічною особливістю буде Великодній пробіг, який залучить присутніх до спортивного драйву. Не бракуватиме і творчих ноток. Усі охочі зможуть навчитися розписувати пряники, створювати віночки з лози, відкриють для себе незвідані грані писанкарства. Серед спікерів інтелектуального майданчика буде засновник Духовно-психологічної порадні, о. Тихон Кульбака, керівник програми «Етика-політика-економіка» в УКУ Юрій Підлісний. Окрім того, всі охочі зможуть долучитися до молитви TAIZE. Діятиме дитячий майданчик із забавами та аніматорами. Традиційно будуть гаївки і благодійна лотерея.