«Львів – столиця всіх патріотичних натхнень України», – Юлія Тимошенко

0
1965

Сьогодні, 2 листопада, у Львові відбулася прес-конференція лідера ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко, де вона поспілкувалася  з журналістами про «Новий курс» для України та реальні шляхи вирішення головних політичних фінансових та соціальних проблем у державі.

Юлія Тимошенко зазначила, що Львів, як «столиця політичного натхнення України» відтепер буде перебувати під її особистим наглядом, повідомляє власний кореспондент.

«Пам’ятаю, що жителі Львова  десятиліттями мали серйозні проблеми із користуванням гарячою водою, відтак, це мені вдалося врегулювати ще на посаді Прем’єр-міністра України. Тоді я покладалася лише на думку самих львів’ян і робитиму це далі у всіх справах,  що стосуватимуться витрат бюджетних коштів та вирішення соціальних питань. У нас з вами  попереду  багато роботи».

Лідер ВО «Батьківщина» розповіла, що планує паралельно з Мінським процесом повернутись до гарантій, які  пообіцяли Україні  ще в 1994 році відповідно до підписаного Будапештського меморандуму:

«Ми тоді повірили США та Великій Британії, і я вірю й зараз, що ці держави підтримають нас знову. Одразу після виборів Президента України  буде скликано саміт лідерів, які підписали Будапештський меморандум, після чого ми разом розпочнемо дипломатичні переговори. Одним із шляхів до миру в державі я бачу потужний юридичний процес проти Росії та чітке пред’явлення  наших вимог: припинення війни, повернення тимчасово окупованих територій Донбасу та Криму, відшкодування збитків та усіх витрат, які  зазнала наша країна».

Відповідно до «Нового курсу України» команда ВО «Батьківщина» планує повністю переписати чинну Конституцію так, щоб закони відповідали потребам громадян, а не «брудним справам монополістів, які зараз при владі».

«Кожен Президент  України знущався над нашою Конституцією як тільки міг. Кожен підлаштовував та переписував її так, щоб вона не шкодила його власним монопольним справам та корупційним схемам. Ця мафія, що добралася до влади тепер, зробила Україну як ніколи економічно слабкою.  Нас офіційно визнали найбіднішою країною Європи – ось реальний результат теперішньої політики, який маємо зупинити».

«Новий курс України» також передбачає скасування недійсної медичної реформи, застарілої системи освіти, докорінних змін в судочинстві та роботі правоохоронних органів:

«Зараз в Україні виріс рівень злочинності, статистику зниклих дітей  та щоденних вбивств  старанно приховують, а все тому, що правоохоронна система потребує докорінних змін. Корупція в українських судах продовжує процвітати завдяки теперішньому  Президентові, який  посадив на потрібні  місця усіх своїх людей. Мені цікаво, скільки ще наші громадяни цілуватимуть руки главі держави, щоб займати керівні посади? Судову систему треба повністю відділити від будь-яких політичних органів держави. Не можуть суддів обирати в Парламенті, не треба допустити, щоб будь-яка з гілок влади на суд впливала, він має діяти незалежно».

Лідер «Батьківщини» зізналася, що бачить майбутнє української політики за новими людьми  та запросила  молодь брати участь у виборах до Парламенту:

«Я за чистих і незаплямованих брехнею людей в політиці усіма руками й ногами, тож хочу,  щоб у списках кандидатів до виборів Парламенту налічувалося 50% молоді», – наголосила вона.