“Львів пішов під воду” : буря сьогодні у Львові наробила багато лиха (ФОТО)

0
958

Так, станом на 19:00 год, у Галицькому районі повалено 27 дерев, пошкоджено 2 автівки і 6 покрівель. Бригади працюють над розкрижуванням і відновленням покрівель. Критичних підтоплень у районі не виявлено.

Про це повідомили у пресслужбі міської ради, пише “Цинічний Львів”

Загальні наслідки негоди по районах: 

У Франківському районі повалено 36 дерев, 18 вже розкрижовано, над рештою працюють 3 бригади. Підтоплення є на вул. Сахарова, вул. Перфецького та вул. Глибокій. Поваленням дерев пошкоджено 9 автомобілів, вітер зірвав 5 дахів. Огляд району триває.

У Шевченківському районі впало більше 43 дерев, пошкоджено 3 автівки, є часткове повалення підпірної стінки на вул. Щурата, 7, також зафіксовано дрібні пошкодження на 9 дахах. Є підтоплення будинків на вул. Торф’яній, прорвало колектор на перехресті пр. Чорновола — у л. Торф’яна. Також район наразі без гарячого водопостачання.

У Личаківському районі повалено 30 дерев, пошкоджено 3 авто і 4 дахи. Над розкрижуванням повалених дерев працюють 3 бригади.

У Залізничному районі повалено 42 дерева, пошкоджено 8 дахів, зафіксовано 8 підтоплень. Над ліквідацією наслідків негоди працюють аварійні бригади.

У Сихівському районі повалено 5 дерев та 2 антени. Підтоплень не виявлено. На одне авто впав контейнерний майданчик.

Як повідомила заступниця міського голови з питань ЖКГ Ірина Маруняк, у Львові виявлено 70 поривів мереж вуличного освітлення, над ними також працюють аварійні бригади. «Поривів чимало. Гадаю, відновлюватимуть сьогодні і завтра», — зазначила вона. Не працюють 22 світлофорні об’єкти, оскільки немає електропостачання. Автобуси курсують, рух електротранспорту призупинений до кінця доби. «На лінії — 110 автобусів перевізників-приватників та 230 — АТП № 1. Не курсують трамваї та тролейбуси. Лагодимо пориви», — відзначила Ірина Маруняк.

Як додав керівник міського управління транспорту, найбільше обривів електромереж виявлено в напрямі вул. Антоновича-Героїв УПА та вул. Листопадового Чину. «Є також проблеми з мережами на пл. Ринок і на вул. Чупринки. Аварійні служби працюють», — зазначив Орест Олеськів.

За словами керівника Львівських міських електромереж ПАТ «Львівобленерго» Ігора Гнатюка, наразі, близько 70 підстанцій без напруги. «Зараз працює 5 бригад, збираємо інформацію. Де нема загрози — обрізаємо дроти, і де нема загрози ураження струмом, пробуємо вмикати. Організовуємо на завтра роботу всіх бригад», — відзначив він.