Львів – місто, яке не має господаря

0
1267
фото з мережі інтернет

У місті, яке не має господаря, навіть найменші погодні зміни призводять до повного колапсу.

Сьогодні комунальні служби Львова, а заразом і місцеві перевізники, виявилися абсолютно неготовими до незначних опадів у лютому. І насправді у будь-якому іншому місті світу, яке розташоване у помірному кліматичному поясі, така неготовність була б невдалим жартом, але для Львова – це норма.

Вранці більшість міського транспорту курсувала із великими затримками, а на окремих зупинках люди понад півгодини не могли зайти у переповнені автобуси і трамваї.

Транспортний рух на мосту, що на Кульпарківській перетворився у суцільну тягучку, фактично зупинився також проспект Чорновола.
І все б нічого, труднощі бувають у всіх містах, але місцева влада інших європейських міст проблеми таки намагаються вирішувати і діяти на випередження.

А Львові уже тривалий час ми маємо повну халатність зі сторони Ратуші та підконтрольних їй структур.

Замість того, аби реагувати на численні проблеми Львова ще поки чинний міський голова, бавиться зі своїм Йотамчиком, роз’їжджає країною, хвалячись вигаданими господарськими досягненнями, і активно піариться у соціальних мережах.

В цей час місто і мільйон його мешканців, які довірили Андрію Івановичу керувати цим містом, все більше страждають від сотень господарських, інфраструктурних і побутових проблем, які може вирішити виключно міська влада.

І виникає питання: Садовий, який пішов у наступ, пропонує, аби вся країна виглядала так само як Львів у час незначних лютневих опадів…?!